На стадіоні конгрес Свідків Єгови: зібралось кілька тисяч людей

На стадіоні конгрес Свідків Єгови: зібралось кілька тисяч людей
  • Щорічний конгрес Свідкі Єгови у Тернополі проходитиме з 21 до 23 липня.
  • На конгрес з'їхались делегати з області та інших регіонів. Тема цьогорічного конгресу "Не здавайтесь!". 
  • Це один з двох заходів, на яких заробляє Центральний стадіон. 

Під час триденного конгресу його учасники прослухають промови про те, як Бог зажди був і є "джерелом витривалості" для різних людей.

- Тут покажуть різні відеоролики про те, як Біблія та світ природи навчають нас витривалості - кажуть учасники конгресу. - Також буде показ художнього фізьму про сімʼю, яка зрозуміла, чому Ісус казав: "Памʼятайте про Лотову дружину". 

photo_gallery id=16225|}

22 липня конгрес розпочнеться о 9.20 та триватиме до 16.50, а 23 липня - з 9.20 до 15.30. Для учасників конгресу біля стадіону облаштували туалети та умивальники. 

До слова, Конгрес Свідків Єгови - це один з двох заходів на рік, на яких заробляє Центральний стадіон. 

Конгрес Свідків Єгови один із двох щорічних заходів, які приносять прибуток Центральному стадіону. Інший платний захід - концерт гурту "Океан Ельзи". 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (12)
  • Игорь Стельмах
    В Россії цю кроваву секту заборонили а коли нарешті їх у нас в Україні заборонят. Хто вони такі дивіться тут: https://www.facebook.com/%D0%91%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B6%D1%96%D1%82%D1%8C%D1%81%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83-%D0%A1%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%96%D0%B2-%D0%84%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B8-129962374353420/?modal=admin_todo_tour
  • Катерина
    "пізнайте Правду і Правда вас вільними зробить", "бо ми не сини рабині, але сини вільної", а у там всі раби і правди в них нема, бо правда там змішана з брехнею і перекручена, а цього зразу не зрозумієш. Stels я вас підтримую.
  • Катерина
    це напевно агітація свідків. насправді свідки - то вовки в овечих шкурах, це тільки виглядають вони усміхнені, гарно вбрані як народні депутати, а всередині повні ненависті до інакодумців. називають себе рабами, але служать не Богу, а своїм старійшинам, і їх фінансують. шкода людей, які до них приходять, бо вихід звідти означає, що  всім твоїм "новим друзям" вже забороняють з тобою спілкуватись, а не багато на це зважиться. це з власного досвіду!!!!!!!!!!!!!!!
    Анна reply Катерина
    Знаю особисто багато старійшин, ніхто їх не фінансує, працюють на звичайних роботах, забезпечують свої сім'ї, а у вільний час ходять розповідати людям правду з Біблії, так як священники цього не роблять. То що ж тут поганого
    Stels reply Анна
    Правду з Біблії священники навчають ,зазвичай,кожної Служби Божої ...
    Борик Игорь reply Stels
    Якщо священники навчають правди з Біблії,то чому ніхто злюдей не знає правди і не хочуть знати?!
    Stels reply Борик Игорь
    Ніхто з людей .....це просто перлина вислову. Ігор Ви що вже все людство перепитали ?
    Борик Игорь reply Stels
    Я маю наувазі тих хто каже,що він християнин.А насправді не знає,що це таке!!!
    Stels reply Борик Игорь
    Цікаво ,як Ви відрізняєте християн від тих що насправді не знають що це таке ?
  • Yaroslav Sobchuk
    дебіли зомбовані.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
23:00 Графік відключення світла діятиме в Тернополі та області 9 квітня 22:00 Центр Чорткова задекорували перед святами. Містяни — ярмаркують play_circle_filled photo_camera 21:00 Наші вдома: на рідну Монастирищину з полону повернулись Герої Богдан Зарічняк та Анатолій Копча 20:00 Розклад богослужінь та графік освячення великодніх кошиків у храмах Тернополя Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 19:00 Невід’ємні поліпшення для ще одного приміщенні в Центрі. Що можуть приватизувати? 18:00 На Великдень посилюють заходи безпеки для мешканців Тернопільщини 17:20 Рада ухвалила закон про автоматичне стягнення боргів: йдеться про відчуження майна 16:47 Незаконна порубка дерев у Вишнівецькому лісництві. Прокурори вимагають майже п'ять мільйонів 16:05 Заморозки не відступатимуть до Великодня: штормове попередження оголосили на Тернопільщині 15:13 Побили цивільного до крові в Тернополі. Очевидці кажуть — представники ТЦК play_circle_filled 14:50 «Дякуємо за життя!» У Тернополі вручили державні нагороди родинам загиблих військовослужбовців play_circle_filled photo_camera 14:40 Водій без посвідчення і у стані сп’яніння протаранив світлофор на Микулинецькій 14:25 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 8 квітня) 14:10 Великоднє тепло для захисників: учні школи №18 провели благодійну акцію на підтримку ЗСУ photo_camera 13:35 Під час оповіщення у Золотниківській громаді чоловік пропонував хабар офіцеру громади і ТЦК 13:04 На два тижні перекриють рух на вулиці Вербицького 12:30 Віллу Вітошинських у Тернополі обіцяють зберегти: петицію підтримали, але без чіткого плану 12:00 Тернопільщину засипає снігом: водіїв попередили про небезпеку play_circle_filled 11:00 У Світлий Понеділок буде вихідний: у Тернополі перенесли робочий день
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up