На Тернопільщині 1065 хворих на COVID-19. Де є нові випадки?
Станом на 16 травня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 1065 випадках діагноз лабораторно підтверджений (992 випадки - дорослі, 73 випадки - діти), з них 22 летальних. Видужало 547 осіб.
За попередню добу, за даними обласного лабораторного центру:
☑️видужало 65 осіб, в тому числі 9 медиків
☑️проведено 376 досліджень
☑️підтверджено вперше 5 випадків зараження вірусом COVID-19
🌏Географія поширення нових випадків:
⭕️Шумський район (1 особа):
• с. Сураж – 1
⭕️Кременецький район (3 особи):
• м. Кременець – 3
⭕️Збаразький район (1 особа):
• смт. Вишнівець – 1
Загалом у районах кількість хворих наступна:
🔷349– жителі Кременецького району
🔷193– жителі Монастириського району
🔷128 – жителі Шумського району
🔷96– жителі міста Тернополя
🔷64 – жителі Бучацького району
🔷53 – жителі Чортківського району
🔷45 – жителі Заліщицького району
🔷25 – жителі Козівського району
🔷22– жителі Збаразького району
🔷19– жителі Лановецького району
🔷14 – жителі Тернопільського району
🔷14 – жителі Гусятинського району
🔷14– жителі Теребовлянського району
🔷13– жителі Борщівського району
🔷5 – жителі Підгаєцького району
🔷5– жителі Підволочиського району
🔷3 – жителі Бережанського району
🔷3 – жителі Зборівського району
🔷В Україні 17858 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 497 летальних, 4906 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 528 нових випадків.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.