На Тернопільщині починають діяти обмеження для рибалок. Як ловити рибу і не порушувати закон?

На Тернопільщині починають діяти обмеження для рибалок. Як ловити рибу і не порушувати закон?
  • Забороняється любительське рибальство з плавзасобів під час руху риби на нерест та на весь період її нересту у водоймах з 1 квітня по 10 червня.
  • Вилов раків теж заборонений.

 

Із 1 квітня по 10 червня в межах Тернопільської області проводитиметься операція «Нерест». Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Тернопільській області.

Нерест — це головний та найважливіший період у риби. Від того, наскільки успішно та вдало він пройде — залежать майбутні запаси водних біоресурсів. Відтак встановлюється весняно-літня заборона на вилов риби та раків.

Впродовж цього часу держінспектори з охорони навколишнього природного середовища у складі оперативних груп по боротьбі з браконьєрством здійснюватимуть посилений контроль за використанням водних живих ресурсів. 

Відео дня

Державна екологічна інспекція у Тернопільській області попереджає, що за порушення «Правил любительського та спортивного рибальства» передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Крім того порушники будуть змушені відшкодувати шкоду завдану рибним ресурсам.

В інспекції зазначають, що весняно — літню заборону на лов риби та раків у рибогосподарських водоймах Тернопільської області в 2021 році встановлено відповідно до наказу Управління державного агентства рибного господарства у Тернопільській області від 18 березня 2021 року №06.

Ним також передбачено, що любительське рибальство в нерестовий період дозволяється на спеціально визначених ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом і тільки з берега.

Детальніше з переліком місць, де дозволено любительське рибальство, можна ознайомитися за посиланням https://trn.darg.gov.ua/files/11/nakaz_06_vid_18_03_2021.PDF.

Державна екологічна інспекція у Тернопільській області закликає дотримуватись встановлених норм законодавства під час нерестової заборони і терміново повідомляти про виявлені порушення за тел. (0352) 25-95-82.

А от де можна буде рибалити на Тернопільському ставі — дивіться у відео ІНТБ.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Голова обласної ради скликає депутатів на сесію 21:03 Запрацювала підсвітка та ліхтарики: який вигляд має японський сад у гідропарку вночі photo_camera 20:00 Мікроавтобус збив 21-річну дівчину — постраждала в реанімації 19:00 Капітальний ремонт — на майже 10 мільйонів. Чи відкриють у Тернополі ветеранський простір Від читача 08:04 Що таке допомога по частковому безробіттю? 18:00 105 бригада ТрО шукає бійців: відкритий набір на службу 17:30 Дощі, грози і до 26 градусів тепла: яку погоду прогнозують у вихідні 17:00 Збитки на понад 2 мільйона: судитимуть посадовця через забруднення річки Іква 16:32 Чи перевіряли ліки, від яких осліпли в Чорткові, журналістам не кажуть 16:07 Оштрафували водія, який проїхав перехід на жовтий сигнал 15:44 На Кременеччині в ДТП загинув 19-річний мотоцикліст 15:12 Меморіальну таблицю військовому Івану Хоміву відкрили на Київській 14:40 Приховав майно на 23 мільйони? Судитимуть колишнього очільника податкової Тернопільщини 14:21 Шале для поколінь: надійний дім, який служитиме десятиліттями (новини компаній) 14:01 Його з любов’ю називали «Манюня»: помер працівник театру актора і ляльки 13:25 До 25 тисяч гривень на навчання: хто з абітурієнтів Тернопільщини може отримати грант 12:47 Видав себе за працівника банку й викрав 59 тисяч з картки: поліція Тернопільщини шукає шахрая 12:17 На одного новонародженого припадає майже троє померлих 11:46 Ревнощі та підпал суперниці у полі. У померлої сиротами залишилися двоє дітей 11:35 Військового з Підволочищини нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up