На Тернопільщині послугою «Шлюб за добу» вже скористалися майже дві тисячі пар

На Тернопільщині послугою «Шлюб за добу» вже скористалися майже дві тисячі пар

Даний сервіс дозволяє одружитися, не чекаючи 30 днів після подання заяви.

Послугою «Шлюб за добу» у Тернопільській області вже скористалися 1999 пар, повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області.

Нагадаємо, даний сервіс дозволяє одружитися, не чекаючи 30 днів після подання заяви. На Тернопільщині зареєструвати шлюб у такий спосіб можна в обласному центрі, а також в містах Чортків та Кременець.

«Шлюб за добу» - це послуга, що спрощує процедуру реєстрації одруження та здійснити її в найкоротший термін.

Відео дня

Читайте також Фото дня: Пара з Тернопільщини одружилась під час "Шлюбу за добу"
Послуга "Шлюб за добу" у Кременці: хто зможе організовувати такі церемонії
На Тернопільщині можна буде одружитися у кабінеті міського голови
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
×
0%
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:30 Школярі правового ліцею з Тернополя ближче познайомилися з роботою суду 14:57 Слідчі довели, що дитину задушили та залишили на два дні: маму з Чортківщини підозрюють у вбивстві 4-річного сина 14:35 Актуальні вакансії у Тернополі, які варто переглянути (оновлено 7 травня) 14:20 Просив молитися, а потім зник. З полону повернувся Олексій Квас з Лановеччини Від читача 15:48 Служба зайнятості онлайн: швидко, зручно, доступно 13:50 Вийшов з дому та не повернувся: розшукують пенсіонера з Бережанщини 13:20 Долар продовжує падати: свіжі курси в обмінниках 12:45 Сонячна електростанція за понад мільйон має з'явитись у Тернопільській лікарні №2 12:15 Дев’ятикласник зреагував свідомо: у Тернополі школяру пропонували розставляти «закладки» 11:40 Судитимуть чоловіка, який на Борщівщині поранив ножем 30-річного родича співмешканки 11:03 У Шумську 22-річний мотоцикліст потрапив під колеса авто 10:37 На території дач на Тарнавського знову гасили пожежу 10:07 У Тернополі встановлять меморіальну табличку добровольцю Віталію Олійнику 09:35 Є жертви, а серед постраждалих — багато дітей: що відомо про нічну атаку на Київ 09:00 У лікарні на Донеччині помер Герой зі Скала-Подільської громади Назар Мизак 08:00 Відомі імена двох Героїв з Тернопільщини, які повернулись додому під час обміну 22:00 Який документ українцям варто зберігати роками, щоб не мати проблем зі світлом 21:00 Лікар-нейрохірург безплатно консультуватиме в Чортківській лікарні 20:03 У парках Тернополя перевіряють атракціони: скільки коштів мають витратити photo_camera 19:03 Наслідки негоди на Тернопільщині: що буде з урожаєм і як людям допомагають у громадах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up