На Тернопільщині стартує найбільша теренова гра України «Гурби – Антонівці»

На Тернопільщині стартує найбільша теренова гра України «Гурби – Антонівці»

Протягом трьох діб з 28 квітня до 1 травня у шумських лісах триватиме найбільша в Україні теренова спортивно-патріотична гра для молоді «Гурби-Антонівці».

Під час гри близько 400 учасників житимуть в лісі та відтворюватимуть партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагатимуться за перемогу та набуватимуть неоціненного досвіду командної роботи та поводження в екстремальних умовах.

Участь у грі безкоштовна. Вік учасників 18-29 років. Участь у грі беруть два курені «Курінь Вовки» та «Курінь Леви». Також є команда диверсантів, досвідчених гравців, так звана «третя сила». Вони додають грі непередбачуваності та динаміки. Мають необмежену кількість життів, не можуть заробляти чи втрачати ігрових балів – тобто не претендують на перемогу. Не дивлячись на те, що виграти чи програти не можуть, команда диверсантів зазвичай відіграє вирішальну роль у грі, знаходячи прапори куренів, «вбиваючи» гравців та тим самим змінюючи рахунок в той чи інший бік.

На Гурби їдуть за драйвом і емоціями… і отримують їх! Як бонус, тут знаходять найкращих друзів, нове розуміння героїчної історії своєї країни і бажання діяти.

«Гурби-Антонівці» – захід Міністерства молоді і спорту України та Тернопільської ОДА у партнерстві з Молодіжним Націоналістичним Конгресом.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:29 Конфлікт цивільних і ТЦК на Курбаса 19:51 Рятувальна операція на Коновальця завершилася: загинув підліток та 50-річний чоловік 18:03 Хотів відпочити за кордоном, а втратив 76 тисяч: тернополянин став жертвою шахраїв 17:43 У Тернополі двох людей засипало землею під час робіт на вулиці Коновальця Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 17:02 На Київській облаштували заїзну кишеню до зупинки 16:35 На Сереті зіткнулись два човни: водія одного з них судитимуть за загибель 56-річного чоловіка photo_camera 16:10 У Мельниці-Подільській ремонтують дорогу: є обмеження для водіїв 15:30 У Бережанах спекли великого бублика на конкурс «Пиріг Незалежності» photo_camera 14:55 У Борщеві провели футбольний турнір у пам'ять про загиблих поліцейських 14:20 Дві бойові гранати та майже тисячу патронів зберігав вдома чоловік з Чортківщини 13:38 Суддю з Тернополя Володимира Гевка відсторонили від здійснення правосуддя 12:52 19-річний мотоцикліст травмувався в аварії на Чортківщині 12:20 У Тернополі вночі оновлюватимуть Руську: є обмеження для водіїв 11:42 У День Незалежності з полону повернувся Герой з Тернопільщини Сергій Бойчук 11:05 На війні загинув студент тернопільського технічного університету Богдан Починок play_circle_filled 10:30 Із офісу в Тернополі винесли ноутбук: поліція затримала підозрюваного 09:50 «Ми не розуміли, чому так сталося»: допитали медиків у справі про смерть однорічного Єремія під час лікування зубів 09:23 Деякі вулиці на «Сонячному» будуть без води 27 серпня 09:00 У Білій на Чортківщині освятили пам'ятники вісьмом Героям-захисникам photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up