На Тернопільщині за добу підтвердили 27 випадків COVID-19. Одна людина померла
Станом на 15 травня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 1060 випадках діагноз лабораторно підтверджений (987 випадків - дорослі, 73 випадки - діти), з них 22 летальних. Видужало 482 особи.
За попередню добу в області:
- видужало 50 осіб, в тому числі 10 медиків
- проведено 423 дослідження
- підтверджено вперше 27 випадків зараження вірусом COVID-19
Географія поширення нових випадків:
Шумський район (2 особи):
• м. Шумськ – 1
• с. Сураж – 1
Кременецький район (20 осіб):
• м. Кременець – 6
• м. Почаїв – 6
• с. Підлісці – 1
• с. Ридомиль – 1
• с. Великі Бережці – 4
• с. Лідихів – 1
• с. Плоске – 1
Монастириський район (4 особи):
• м. Монастириська – 4
Заліщицький район (1 особа):
• с. Касперівці – 1
Загалом у районах з початку епідемії ситуація наступна:
🔷346– жителі Кременецького району
🔷193– жителі Монастириського району
🔷127 – жителі Шумського району
🔷96– жителі міста Тернополя
🔷64 – жителі Бучацького району
🔷53 – жителі Чортківського району
🔷45 – жителі Заліщицького району
🔷25 – жителі Козівського району
🔷21– жителі Збаразького району
🔷19– жителі Лановецького району
🔷14 – жителі Тернопільського району
🔷14 – жителі Гусятинського району
🔷14– жителі Теребовлянського району
🔷13– жителі Борщівського району
🔷5 – жителі Підгаєцького району
🔷5– жителі Підволочиського району
🔷3 – жителі Бережанського району
🔷3 – жителі Зборівського району.
Як повідомляє управління охорони здоров'я обладміністрації, вікова структура захворюваності:
- 0-17 років 70 осіб (6,8%);
- 18-29 років 126 осіб (12,2%);
- 30-49 років 340 осіб (32,9%);
- 50-65 років 346 осіб (33,5%);
- 65 і більше років 151 особа (14,6%).

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Yurii PelipetsШила в мішку не втаїш.Залякали медиків зробили штучну паніку . -
Людмила ЮрковскаяПісля того як журналіст показав пусту лікарню,зразу в Тернопілі пропав вірус -
Petro MakarБільше реклами напхайте. Неможливо прочитати