На Тернопільщину евакуювали тварин з Херсонщини. Небайдужих просять допомогти

На Тернопільщину евакуювали тварин з Херсонщини. Небайдужих просять допомогти
  • Внаслідок підриву російськими військовими Каховської ГЕС постраждали не лише приватні будинки та підприємства, а й притулки для тварин.
  • Тому 26 собак перевезли з Півдня на Захід України, аби їхньому життю нічого не загрожувало.

Інформацію про евакуацію чотирилапих друзів повідомляють на сторінці громадської організації «Ноїв Ковчег».

— Собаки з Херсонщини вже на місці. Ми знаємо, що тернополяни – небайдужі до тварин, тому взяли на себе відповідальність і забрали з підтопленого регіону 26 хвостиків. Ми вже почали прилаштовувати собак. Одні готові забрати їх на постійне проживання, а інші – на тимчасову перетримку. Не перестаємо дякувати всім, хто долучається до допомоги. Люди, ви – найкращі, — пишуть на сторінці.

Відео дня

Для комфортної перетримки тварин, громадська організація потребує миски, корм, пелюшки, зручні будки. Також не відмовляються від фінансової допомоги, адже тварини пережили великий стрес і можуть потребувати огляду ветеринара.

Відомо, що евакуйовані тварини раніше проживали в окупованому місті Олешки та звільненому Херсоні. Саме у цих містах розміщені притулки «Шанс».

Після затоплення регіону засновниця притулку Ангеліна Морозова власноруч рятувала тварин з води. На човнах, машинах вона дістається до тварин, щоб евакуювати.

Читайте також:

Готові нагодувати, обігріти та прихистити: як Тернопільщина допомагає евакуйованим через затоплення херсонцям

Вони впадають в кому і помирають: як тернополяни рятують безпритульних тварин від смерті

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up