На Злуки обірвалася тролейбусна лінія, водієві пошкодило авто


На Злуки обірвалася тролейбусна лінія,  водієві пошкодило авто

Про це редакцію "20 хвилин" повідомив читач близько 11.40 у понеділок,  31 грудня. 

- На кільці на Злуки стоїть тролейбус,  патрульні,  аварійна та легкові авто,  - повідомив читач.  - Там обірвало лінію і так розумію,  що пошкодило авто чоловікові. 

В аварійній електромереж що трапилося не знають і кажуть,  що то не в їхній компетенції.  Наразі очікуємо коментар від патрульних. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:56 Справу «смотрящого», який продавав вплив на ТЦК, розглядатиме суд 11:20 В автотрощі неподалік Тернополя загинула водійка 10:50 Зняв на відео вовків просто з трактора: на Тернопільщині помітили хижаків неподалік села play_circle_filled 10:15 Надбавки до пенсій, субсидії і безоплатні ліки: що зміниться для українців з 1 травня Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 09:25 На Львівщині пасажирський потяг зійшов з колії: чи будуть затримки рейсів через Тернопіль 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Богдана Вітрового, Петра Ставничого і Михайла Стецяка 08:00 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю загиблому захиснику Антону Ільчуку 22:00 Для сімей зниклих безвісти захисників оновили процедуру видачі посвідчень на пільги 21:00 Понад 4,6 млн грн виділять закладам освіти в Тернополі 20:00 Без цукру та консервантів: у Тернополі розвивають підприємство сублімованих смаколиків Tobi photo_camera 19:00 Не всюди однаково: який стан громадських вбиралень у Тернополі play_circle_filled photo_camera 18:56 Аварія біля села Камʼянки. Рух ускладнений 18:00 Жителька Тернопільщини втратила понад 30 тисяч гривень, продаючи гітару через фейкову «Безпечну доставку» 17:35 Резонансна справа Марчука: суд чекає на зразки підпису, щоб розпочати експертизу 17:00 Лєра Мандзюк 1 травня з яскравим концертом у Тернополі: «Буде багато спілкування та імпровізації!» photo_camera 16:27 Замах на вбивство: чому прокуратура просила взяти школярку під варту і що говорить прокурор про булінг 16:05 Тарифи на електроенергію для населення зафіксували ще на пів року 15:30 На Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки через заморозки 15:05 Воєнний стан та мобілізацію продовжили ще на три місяці: Зеленський підписав закони
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up