На змаганнях діти запускали модельки авто, які спаяли власноруч

На змаганнях діти запускали модельки авто, які спаяли власноруч

Щоб перевірити чия модель машинки швидша, у Тернопіль зʼїхались учні з кількох районів. Змагання з трасового автомоделювання розпочали 30 березня у спортивно-технічному відділі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді. Триватимуть вони 4 дні.

- Це обласні змагання. Є учасники з Борщова, Кременця, Теребовлі, Ланівців, Заліщиків та Тернополя, - розповідає головний суддя обласних змагань з трасового автомоделювання Андрій Кравчук. - Вік учасників з 11 до 18 років. 

Учень 10-го класу лановецької школи Владислав Павлів уже шість років поспіль бере участь у цих змаганнях і щоразу займає призові місця. 

- Цим спортом я займаюсь уже шість років, - розповідає Владислав Павлів. - Захопився через те, що у мене відразу були успіхи у цій справі. Коли я приїхав на такі змагання вдруге, то зайняв призове місце. І щороку з нетерпінням їх чекаю. 

Previous Next

Щоб скласти модель, потрібно знайти до неї деталі і все це спаяти. Кожен учасник свою модель міні-авто робить під себе. Цього дітей навчають у гуртку. 

- Ми самі купуємо спеціальні деталі, на гуртку нас вчать, як це все паяти, - каже хлопець. - Загальна вартість модельки залежить від її класу. Наприклад, у мене найвищий клас моделі, там найдорожчі деталі. І загалом я на неї витратив три тисячі гривень.

Змагання полягають у тому, що на трасу виставляють чотири моделі, які повинні проїхати певну кількість кіл. Яка машинка проїде швидше, та і виграла. Триватимуть змагання чотири дні, а розпочали їх з кваліфікаційних заїздів. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Люся Інокентіївна
    Ті машинки так швидко їздять. Прикольно так. Молодці діти
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 У День Валентина в Тернополі зареєстрували 16 шлюбів 20:01 800 тисяч на автівки: волонтерка Ольга Тимошенко збирає кошти для військових на Донеччині 19:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 15 лютого 19:08 На Тернопільщині починається заборона на вилов щуки Від читача 16:21 Ворог продовжує обстріли території України 18:00 «Бите скло»: як приготувати улюблені ласощі по-новому play_circle_filled 17:02 Загинув працівник обленерго, який ремонтував електромережі на Тернопільщині. Що сказав суд? 16:00 Державні нагороди вручили рідним загиблих Героїв 15:01 Сало від 50 грн, сир — 150 грн, а яйця — 70 грн за десяток: як змінилися ціни на ярмарку у Тернополі photo_camera 14:00 У столиці затримали депутата Почаївської міськради — підозрюють у допомозі зі зняття з розшуку photo_camera 13:01 «Закохані у біг»: тернополяни долали дистанції і гроші на дрони для ЗСУ збирали play_circle_filled photo_camera 12:05 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через хуртовину та ожеледицю 10:50 У Тернополі ліквідовують дві аварії на водопроводі: де немає води 10:07 «Ти моя сила — я твій оберіг»: історія кохання, що почалася в реанімації photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Тернополя Олександра Серафименка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up