Надал погрожує розірвати договір з перевізниками, якщо ті не вгамуються з тарифами

Надал погрожує розірвати договір з перевізниками, якщо ті не вгамуються з тарифами
Вимогою підняти вартість за проїз у маршрутних таксі міста до 4 грн. не задоволений мер Тернополя Сергій Надал. Він пояснює, що перевізники йому фактично ставлять ультиматум. Відтак, за словами міського голови, він націлений доволі радикально владнати цю ситуацію.

Про такі плани очільник міста заявив під час брифінгу 18 вересня.

Сергій Надал пояснює: якщо перевізники не вгамуються із "необгрунтованою вимогою підняти тариф", то він буде змушений розвірвати договір з маршрутчиками.

- Мені дуже не подобаються пропозиції перевізників, бо вони вже починають надходити в ультимативному режимі, - каже мер. - Перевізники лякають, що з 29 вересня вони припинять перевозити пільговиків, якщо тариф не буде 4 грн.

Читайте також: Тарифи на проїзд у маршрутках і тролейбусах хочуть підняти

Міський голова пояснює, що спеціалісти мерії спеціально провели порівняння із містами-сусідами щодо їхніх тарифів на проїзд у маршрутках.

- І з'ясували, що в жодному з цих міст тариф не піднявся до 4 грн. Крім Львова та Чернівців, де ціна - 3 грн, - уточнює Сергій Надал. - Тому я не бачу потреби піднімати тариф у Тернополі. Але якщо місцеві перевізники і надалі себе так поводитимуть, то вже сьогодні управління транспорту має доручення шукати їм альтернативу та розривати договір.

Мер додає, що також націлений вкласти більше коштів у тролейбусні лінії міста.

- Ми будемо змушені просити тернополян трохи потерпіти, зважаючи на таку ситуацію, - бідкається міський голова. - Але це - єдиний шлях, якщо доведеться відмовлятися від послуг теперішніх перевізників.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • Sammer
    Ти ба, як наш мер активізувався!..))) Скільки добра людям робить! То за опалення переймається, то з перевізниками воює!... Технологія "Добрий мер" в дії ))) Цікаво, хто на неї до цих пір ведеться?
  • Future
    вибори близько, тре робити позитивний імідж тій "Свободі" )) а після виборів - знов за старе!
  • Бандерівка
    правильно! давайте більше тролейбусів...в нових тролейбусах дуже комфортно,і мамочки з візочками легко вміщаються...і дешево!!!!!! маршрутчики обнагліли....вже хочуть 4 грн...а в салонах куча пелюки і на вікнах і на підлозі....водії курять а дим весь в салоні...хамлять...а таке як їздити по графіку це взагалі не для них...-бардак повний!!!! пересідаємо всі на тролейбуси!!!!!!!! (тільки заберіть троліки в яких паркет на підлозі-в них стрьомно їздити...вони вже не придатні для своєї  роботи)
  • Депутат
    казнокради. всіх в ато. разом з олігархами-перевізниками
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:30 У парку Нацвідродження видалять аварійні дерева 10:00 Приватизацію одразу п'яти комунальних об'єктів можуть погодити на сесії міської ради 09:35 Фото дня: тролейбуси «Електрон», які курсуватимуть у Тернополі, проходять випробування photo_camera 09:00 Після полону знову пішов на війну і повернувся «На щиті»: вшануйте пам'ять Героя Миколи Миги Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 08:00 Тернопільська школа №28 увійшла до переліку 40-а шкіл України, в яких проведуть інженерний фестиваль 22:00 Роман Сасанчин анонсував вихід нової пісні та поділився планами про вступ до університету 21:00 Тернопільські ветерани зіграли у волейбол сидячи з жіночою паралімпійською збірною України photo_camera 20:03 Другий рік копають і латають: мешканці Стуса,2 кажуть, що новий асфальт не доживає до сезону 19:00 «Агровіта» майже повністю знищена внаслідок обстрілу. Як працівники рятували керівника під ударами дронів play_circle_filled photo_camera 18:10 В одній з тернопільських лікарень пояснили, чому інколи неможливо записатись на прийом 17:22 У Тернополі курсуватимуть нові тролейбуси «Електрон» 16:55 На зміну травневій спеці Тернопільщину накриють дощі та грози 16:15 За добу в Тернополі оштрафували двох п'яних водіїв самокатів 15:45 У центрі Чорткова буде обмежений рух через ремонт 15:15 У Тернополі оштрафували рекламодавця за вакансію «лише для жінок 18-30 років» 14:40 Комітет Верховної Ради розгляне законопроєкт про підняття зарплат поліцейським 14:12 На Тернопільщині визначають найкращих юних художників у конкурсі на премію імені Івана Марчука 13:38 На Білецькій жінка виявила сина непритомним у власній квартирі: врятувати його не вдалось 13:06 Молодшу доньку востаннє бачив, коли їй було пів року. З полону повернувся Василь Ніколюк
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up