На даху багатоповерхівки на Симоненка перебувають підлітки. Про це у "Фейсбуці" напсала тернополянка Христина Єрмакова, яка опублікувала фото і відео.
Небайдужа тернополянка каже, що такі випадки трапляються тут часто.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 25 від 24 червня 2026
Читати номер