Нещасний випадок на Бережанщині: молодий чоловік помер від удару струмом

Нещасний випадок на Бережанщині: молодий чоловік помер від удару струмом

Трагедія трапилась 29 червня в одному із сіл Бережанського району. Чоловіка на власному подвір'ї вдарило струмом. Він помер ще до приїзду швидкої.

38-річний чоловік косив траву. На землі біля сусідської хати лежали обірвані старі кабелі, які йшли від електроопори. За попередньою інформацією, їх РЕМ свого часу відключив від мережі. Про це знав і потерпілий.

Проте коли він їх хотів забрати з землі, чоловіка вдарило струмом. На шум збіглися сусіди, але врятувати жителя Бережанщини не вдалося. Через тіло потерпілого пройшов струм в 220 Вольт. Він помер ще до приїзду швидкої.

Подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 частина 1 ККУ. Причина смерті – ураження електричним струмом.

Правоохоронці встановлюють, чому замкнули дроти, які мали бути відімкнуті від системи. Триває слідство.

Нагадаємо, в червні цього року від ураження струмом в 10 тисяч В на Тернопільщині загинув молодий робітник. Чоловік працював в бригаді від районної електростанції. Майстри проводили роботи в населених пунктах - заміняли трансформатори. Нещастя трапилося в селі Конопківка. Там проходить три високовольтних лінії. Ремонтники їх відключили, але, як стало відомо згодом, не всі. Один з робітників підійшов до лінії і його вдарило струмом. Через тіло 23-річного хлопця пройшов розряд в десять тисяч Вольт. Дві секунди вистачило, аби вбити майстра. Колеги намагалися надати меддопомогу. Приїхала на місце події і бригада екстреної меддопомоги. Проте врятувати життя хлопцеві не вдалося.

За словами начальника Теребовлянського відділу поліції Андрія Купчака, загиблий працював монтером офіційно впродовж двох років. Чому не вимкнувся струм - встановить слідство.
 

Читайте також: Селфі на даху вагона: 15-річного хлопця, якого вдарило струмом, вдруге оперуватимуть. Стан важкий
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Маховик правди
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На Тернопільщині водій підмінив частину добрив водою: відкрито кримінальне провадження 21:02 Співай тепер у Райськім саду… Пам'яті Степана Гіги 21:00 П'ять тонн мальків товстолоба запустили у Серет photo_camera 20:25 Помер відомий співак, Народний артист України Степан Гіга Від читача 19:03 Підтримка для вашого бізнесу від Тернопільського обласного центру зайнятості 20:00 У Тернополі вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній стації photo_camera 19:10 Графік відключення світла в Тернополі та області 13 грудня 19:01 «Прошу, не робіть з мене героя…» Що розповів військовий, який врятував 10-річну Софійку після ДТП 18:17 Сергій Надал на фронті передав обладнання для кількох підрозділів (пресслужба Тернопільської міської ради) 18:03 На Театральному майдані освятили різдвяну шопку: як усе відбувалося photo_camera 17:30 На Майдані Волі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» 17:00 У Тернополі зник 13-річний хлопчик. Допоможіть розшукати 16:40 «На місці алеї — вже пеньки». Тернополяни обурені масовою вирубкою дерев на Лучаковського 16:10 Викрадали і катували людей: справа шести військовослужбовців вже у суді 15:40 Розшукують чоловіка з Чорткова, який зник з дому 15:15 Автомобіль пошкоджений чи знищений через обстріли? Куди звертатися та хто має право на компенсацію 14:45 Патрульні спростували фейки про інцидент у Підволочиську 14:15 На Грушевського та Листопадовій оновлюють тротуари 13:40 Помер служитель церкви УГЦК брат Анатолій Старуселець 13:10 Сім'ї, які постраждали через ворожу атаку 19 листопада, отримали сертифікати на пральні машини photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up