У тернопільських магазинах та супермаркетах покупців перед Новим роком хоч відбавляй. Незважаючи на те, що продукти перед святами подорожчали, люди масово скуповуються. У супермаркетах черги, на автостоянках купа транспорту, годі проїхати.
- Не йдіть сьогодні на ринок чи в «Сільпо», - каже тернополянка Мар’яна. - Всюди людей купа, черги довжелезні. – Страшно подумати, що буде 31 грудня.
Сьогодні, 30 грудня у місті людно всюди. Одні метушаться в пошуках подарунків під ялинку, інші купують спиртне та продукти. Є й такі, що вийшли розважитися у «Зимове містечко» на Театральному майдані. Тут можна зробити фото біля ялинки чи інших новорічних фотозон, посмакувати глінтвейном чи шашликом.
- Хто ще не придбав ялинкових прикрас, є приємна новина, - каже тернополянка Оксана. – В «Копійочці» 70% знижки на новорічні товари. Я придбала прикраси дуже дешево, задоволена.
А ви же закупили продукти до новорічного столу? Коли, на вашу думку, це варто робити, щоб уникнути черг? Пишіть у коментарях до статті!
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 6 від 5 лютого 2025
Читати номер
Alf Alf
Валера Матів
Олег Парадівський
David Starr