Нічним клубам заборонили працювати після 23.00 (ОПИТУВАННЯ)

Нічним клубам заборонили працювати після 23.00 (ОПИТУВАННЯ)

Кабінет міністрів України заборонив роботу нічних розважальних закладів після 23:00. При цьому вони будуть працювати з деякими обмеженнями.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, передає РБК Україна.

"Питання виникло з приводу неузгодженості багатьох пунктів, які приймалися щодо обмежень для установ культури і, наприклад, розважальних нічних клубів. Ми всі бачимо, як вони працюють вночі, ніщо їм не заважає", - зазначив він.

Ткаченко додав, що для установ культури, у тому числі театрів і кінотеатрів, існують обмеження у вигляді розсадження в шаховому порядку і обмеження в роботі до 22:00.

Відео дня

За його словами, культурні установи зможуть працювати до 23:00 при певних обмеженнях.

Опитування

Чи потрібно обмежувати роботу нічних клубів до 23 години?

Також нагадаємо, 30 червня на засіданні Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом обмежили час роботи закладів громадського харчування, в тому числі кафе, готелів, барів, клубів, пабів, дискотек та закладів розважальної сфери до 22 години. А також заборонили після 22 години роботу усіх підприємств у сфері оптової та роздрібної торгівлі, побутового обслуговування, крім аптек, АЗС та продуктових магазинів.


Детальніше про це можете прочитати тут 

Читайте також: "Зрівняли під одну лінійку": тернопільські ресторатори об'єднались. Що просять у місцевої влади?
 

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Маховик правди
    А для чого їм взагалі дозволяли відкриватися . Вже один заклад відзначився де кілька сотень людей без масок в клубі тусували . На місці влади я б всі ці клуби бари ,ресторани взагалі позакривав і нехай свій бізнес перепрофільовують у щось інше більш корисніше .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:03 Де зараз «Єлисейські поля», раніше були будинки: яким було «Підзамче» у Тернополі photo_camera 21:00 Боротьба з ворожими дронами — як полювання на качок. Історія захисника з 44-ї артбригади 20:31 Анджеліна Джолі підтримала збір на ЗСУ у Тернополі: Сергій Притула розповів подробиці 20:01 Отримав опіки 56% тіла, пережив десятки операцій: захисник з Тернополя розповів, як відновлюється після фронту Від читача 08:36 Творчість, що надихає: у Бережанах відкрили мистецьку студію 19:55 Графік відключення світла в Тернополі та області на 7 і 8 листопада (ОНОВЛЕНЕ) 19:00 На Тернопільщині видали понад 100 дозволів на контрольний відстріл хижих тварин: деталі процедури play_circle_filled 18:00 Російську літературу — на макулатуру. У міській бібліотеці триває акція зі збору книг 17:05 Тернопільські танцюристи здобули перемоги на Чемпіонаті світу в Польщі 16:20 У Чорткові жінки монтують сонячні станції photo_camera 15:35 На Тернопільщині розтратили понад 3 млн грн під час ремонтів шкіл і закупівлі палива photo_camera 15:01 Ми хочемо майданчик, який обʼєднує, а не обмежує — школярі в Тернополі просять допомоги 14:30 Допомога на дітей 2024-2025 років народження: хто отримає 7 тисяч гривень 13:50 Мешканця Чортківщини судитимуть за підпал автомобіля військового у Гусятині 13:10 УЗ-3000 з безкоштовних перевезень. Прем'єрка назвала дату запуску 12:40 Від новачка до чемпіонки України з боксу: історія інструкторки з Тернополя Каріни Вовк photo_camera 11:40 У Тернополі відкриють виставку ікон, написаних на дошках від боєприпасів 11:10 Житель Борщівської громади проведе 9 років за ґратами за зґвалтування неповнолітньої 10:35 Тернопільські танцюристи здобули «золото» і «срібло» міжнародного турніру з бальних танців у Німеччині 10:00 Капітальний ремонт в Управлінні поліції охорони: оголосили тендер на 3,4 мільйони
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up