Патрульній поліції Тернопільщини – 8 років

Патрульній поліції Тернопільщини – 8 років

Вісім років тому на Театральному майдані Тернополя 209 патрульних поліцейських склали присягу на вірність українському народу.

12 березня в 2016 році екіпажі патрульної поліції вперше з’явилися на вулицях Тернополя й дотепер стоять на варті порядку.

Про це повідомили в поліції Тернопільської області.

Законність, справедливість та відкритість – саме на таких принципах будується робота патрульних Тернопільщини. На цьому й наголошували учасники заходу, запрошені на день відзначення служби.

— Багато змін зазнала служба патрульної поліції Тернопільщини за вісім років: створювалися нові підрозділи, змінювалися кадри, через військові дії патрульні стали складовою Сил оборони країни. Проте незмінними залишилися головні завдання – служити та захищати, — йдеться у повідомленні.

Керівник ГУНП в Тернопільській області Сергій Зюбаненко побажав патрульним не розпорошувати той рівень довіри, які вони отримали від тернополян.

З нагоди дня служби патрульні отримали відомчі відзнаки та подарунки і подяки від представників органів місцевої влади.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що сучасну систему відеонагляду встановили в Бережанському та Кременецькому відділах поліції.

 

Читайте також:

Сучасну систему відеонагляду встановили в Бережанському та Кременецькому відділах поліції

У Чортківському районі призначили нових керівників територіальних підрозділів поліції

На Тернопільщині представили нового начальника управління стратегічних розслідувань

На Тернопільщині запрацювала ще одна поліцейська станція

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
...
Діана Олійник - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up