Партнер рубрики Події

Пацієнти-воїни однієї з тернопільських лікарень слухають живий виступ Kozak System (ФОТО ДНЯ)

Пацієнти-воїни однієї з тернопільських лікарень слухають живий виступ Kozak System (ФОТО ДНЯ)

В Тернопільській обласній клінічній психоневрологічній лікарні 20 травня виступав гурт Kozak System. Як це було: розглядайте світлини

Відомі музиканти відвідали пацієнтів КНП Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня ТОР. Так вони вирішили відсвяткувати 10-річний ювілей своєї творчості.

Рівно 10 років тому артисти дали свій перший концерт. І сьогодні, згадуючи всі труднощі і радощі, вони працюють не для себе, а для тих, хто потребує гарного слова і підтримки мистецтвом. Саме тому відсвяткувати ювілей вирішили не на великій столичній сцені, а в місті, звідки і розпочався творчий шлях.

На зображенні може бути: 3 людини, борода та гітара

Відео дня

На зображенні може бути: 2 людини, труба, гітара, латунь та саксофон

На зображенні може бути: 6 людей

Співаючи про Україну, про любов, про війну, чоловіки одночасно дякували тим, для кого виступали. Адже глядачі — це військовослужбовці, які проходять реабілітацію після важких поранень, а також лікарі, які їм в цьому допомагають.

На зображенні може бути: 7 людей, люди навчаються та натовп

На зображенні може бути: 3 людини, борода та гітара

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 6 людей

На зображенні може бути: 10 людей та натовп

Довідка 
«Kozak System» («Козак Систем») — український гурт, що виник у лютому 2012 року з музикантів, які вийшли зі складу гурту «Гайдамаки».
Перший концерт гурту відбувся в Тернополі 20 травня 2012 року, — саме цю дату самі музиканти вважають днем народження перейменованого колективу.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що у Тернополі відбувся Спортивний захід на підтримку 105-ї окремої бригади ТрО ЗСУ Run4Victorу. До заходу долучилися понад 400 учасників з різних міст України.

Читайте також:

Спортсмен з Вишнівця представить Україну на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Юні санкарі з Тернопільщини здобули медалів на Чемпіонаті України

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up