Перевірте себе і своє майно в Реєстрі боржників

 • Якщо ви себе знайшли у цій базі, але маєте підтверджуючі документи, що сплатили штраф, потрібно з ними звернутись до органу, який відкрив провадження.
 • Якщо не згоден з оплатою, ти маєш право оскаржити це в адміністративному чи в судовому порядку протягом 10 днів.
Перевірте себе і своє майно в Реєстрі боржників

Виконавча служба не скасовує постанов. Це робота патрульної поліції. Але якщо порушник має підтверджуючі документи про сплату штрафу, провадження закриють, каже Андрій Хічій, заступник начальника головного територіального управління юстиції в області з питань державної виконавчої служби.

 • Є Кодекс про адмінправопорушення, - каже Андрій Хічій. - Якщо відносно особи склали адмінматеріали, закон покладає на неї обов’язок заплатити. Якщо не згоден з оплатою, ти маєш право оскаржити це в адміністративному чи в судовому порядку протягом 10 днів. Порушник зобов’язаний в передбачений законом термін оплатити штраф, інакше він подвоюється і скеровується в органи Державної виконавчої служби (далі – ДВС – прим. ред.).

Адмінматеріал стосовно Ігоря Василіва склали 5 березня, сплатив штраф (за документами – прим. авт.) він 28 березня, каже Андрій Хічій. Чому справа потрапила до виконавців – причин може бути кілька. В тому числі і технічний збій системи оплати та людський фактор.

Детальніше читайте Три кола пекла через «довідковий армагедон»
- Тоді стоїть питання – яким чином постанова про порушення потрапила в ДВС? – запитує Андрій Хічій. – Постанови скасовує, якщо є підтвердження оплати, патрульна поліція. В будь-якому випадку, будь хто може зайти в реєстр боржників на сайті Мінюсту і перевірити, чи відносно нього відкриті провадження. Це, правда, стосується лише проваджень, відкритих після 5 січня 2017 року.

Щойно державний виконавець відкриває провадження, боржник автоматично потрапляє до цього реєстру. Якщо ви себе знайшли у цій базі, але маєте підтверджуючі документи, що сплатили штраф, потрібно з ними звернутись до органу, який відкрив провадження, радить Андрій Хічій.

 • Як особа сплатила штраф, відповідно, цей орган відкликає виконавчий документ з ДВС, - запевнив Андрій Хічій. – І у виконавця буде підстава завершити дане виконавче провадження без стягнення подвійного розміру штрафу.

Довідка

Якщо виникли питання з різних питань права, скористайтесь онлайн-сервісом Головного територіального управління юстиції. Там є відповідальна особа, яка контролює надходження запитів і оперативно дає відповіді www.terjust.gov.ua

Єдиний державний реєстр боржників https://erb.minjust.gov.ua/  

Читайте також Коли і в яких випадках сума штрафу за порушення правил руху подвоюється
 

Коментарі (4)
 • Герасимчук Ростислав

  Всі ви там проти людей. Свині зажерливі.
 • Герасимчук Ростислав

  Коментар видалено...
 • mobikkom

  Поліцаї спеціально направляють у виконавчу, щоб люди мали клопіт.
 • Yuriy Hrytsyshyn

  Коментар видалено...
07:00 Погода у Тернополі: 24 березня, без опадів, +2° 20:00 На «Інтері» в одній передачі – кінь, змії і автомат Калашникова! 19:00 Грузина помістили в пункт тимчасового перебування іноземців 18:00 Усі розваги у Тернополі на вихідні 17:30 На Кременеччині злодій-невдаха зламав ключ у чужому авто 17:00 Тестуємо дитину вдома: чи готова до школи 16:15 "Колись за літр меду можна було купити чоботи ", каже пасічник з Тернопілля 15:30 У Тернополі чоловік стріляв у квартирі колишньої дружини і погрожував вбивством 14:30 У Тернополі встановлюють контейнери за 180 тисяч гривень для збору одягу нужденним 13:52 Тернопільські артилеристи загартовуються і займаються спортом photo_camera 13:25 Паралімпійцю Тарасу Радю міська рада подарує квартиру (оновлено) play_circle_filled photo_camera 13:00 Особливих дітей тримали в ізоляторі. Батьки виграли суд у школи 12:02 ІТ-Академія - 99% гарантії працевлаштування (новини компаній)

На форум бджолярів до Тернополя з'їхалися пасічники з усієї області у  п'ятницю, 23 березня. Вони обговорили стан та перспективи...

«Росія бере паузу у війні з Україною»? Що, правда? А чого ж щодня ми 200-тих привозимо хоронити? І це неоднозначне «перерыв»...

Проаналізуйте відповіді дитини. Якщо дитина набрала 5 балів і більше, можна сміливо сказати, що вона внутрішньо готова...

Перших п'ять контейнерів, де можна залишити вживані речі для малозабезпечених тернополянам, встановлять у різних мікрорайонах...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up