Плату за тепло та гарячу воду знову перерахують. Ціну на газ піднімуть навіть релігійним організаціям

Плату за тепло та гарячу воду знову перерахують. Ціну на газ піднімуть навіть релігійним організаціям
  • Проект про перерахунок плати за теплову енергію, послуги централізованого опалення та централізоване постачання гарячої води розглянули за засіданні міськвиконкому 14 листопада.
  • Нова ціна на газ вступає в дію згідно із постановою з 1-го листопада, а рішення виконкому -  з 5-го. Тарифи перераховуватимуть за нижчою ціною.

- Виконкомом було прийнято рішення щодо тарифів на постачання теплової енергії, яке повинно вступити в дію з 5-го листопада, але зараз є постанова щодо подорожчання газу з 1-го листопада. То  з 1-го по 5-е різницю потрібно перерахувати, - каже  начальник управління ЖКГ Олег Соколовський. 

Нагадаємо, що спочатку на виконкомі міськради 22 жовтня затвердили тариф опалення для населення з 1 листопада – 44,67 грн/кв. м. А згодом його знизили до 42,24 грн/кв. м. 

Заступник Тернопільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Владислав Стемковський зауважив, що за тепло відповідно до нових тарифів платитимуть в повній мірі навіть релігійні організації.

- Якщо раніше релігійні організації платили за ціною в 2,5 меншою від звичної - то відтепер ціна на газ буде однією для всіх. 

Нагадаємо: Нові тарифи набувають чинності з 1 листопада 2018 року. Ці тарифи встановили з врахуванням підвищення вартості природного газу. Зазначимо, що рішення про зміну тарифу прийняли, керуючись  ч.6 до ст. 32 Закону України " Про житлово-комунальні послуги".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • ігор
    Перемога міської влади - тариф буде не 44, а 42 грн! Ще на 5 копійок давайте знизимо вартість за газ!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 Де відремонтувати авто у Тернополі та області: ТОП автосервісів 2026 (партнерський проєкт) 16:46 Чоловіка забрали в ТЦК, а через три дні дружина знайшла його побитим біля Почаївської лаври 16:10 Тернопільські школярі отримали прапор Євросоюзу з рук президентки Європарламенту 15:40 Заступницю директора тернопільського центру профтехосвіти покарали за премії дружині керівника Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 15:07 «Рекорд» вихідних — 2,43 проміле: у Тернополі масово ловили п’яних кермувальників 14:30 На Тарнавського відкрили меморіальну дошку на честь захисника Олега Черкашина 14:00 Кількість госпіталізацій через ГРВІ на Тернопільщині зросла на 10% 13:30 Аварія на дамбі: 19-річного водія BMW взяли під варту 13:00 64-річний чоловік отримав важкі травми під час падіння з висоти на тернопільському підприємстві 12:32 Заборонили купатися у Касперівцях і Заліщиках через якість води 12:02 Поліція встановлює особу чоловіка, якого знайшли на Торговиці в комі 19 днів тому 11:21 Помер учасник аварії на Чортківщині — поліція шукає очевидців 11:00 Визначили проєкти-переможці в «Інклюзивному шкільному громадському бюджеті» Тернополя 10:28 Без води — шість вулиць на Східному 10:01 Запровадили податкові пільги для підприємців у Тернополі, чиє майно постраждало від дронової атаки 1 травня 09:30 Відзначили 21 мати-героїню з Тернопільського району photo_camera 09:00 Війна забрала життя Героя з Тернопільщини Віталія Малюшевського 08:00 В Україні щороку фіксують десятки випадків хантавірусу — Центр здоров'я 21:01 «Зорано на метр углиб»: боєць про захист наших артпозицій
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up