Помер священник з Тернопільщини

Помер священник з Тернопільщини

На 69-му році життя відійшов у вічність священник з Теребовлянщини Олег Маліброда. Він 27 років здійснював служіння у парафіяльному храмі св. Івана Богослова с. Ілавче.

1 квітня відбувся Чин священничого похорону за новопреставленим ієреєм о. Олегом Малібродою, який очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк, декан Теребовлянський о. Іван Довгошия та священники деканату.

Про це повідомили в Тернопільсько-Зборівській єпархії.

«Добрий, чуйний, з великою любов'ю у серці священник, - повідомляє інфопортал с. Ілавче. — Так ми вас запам’ятаємо. Дякуємо, отче за Ваше невтомне служіння і за сміливість бути з людьми у найскладніших моментах їхнього життя. Віримо, що навіть відійшовши від життя земного, отець Олег продовжуватиме охороняти молитвою кожного з нас. Нехай Господь дарує йому Царство Небесне і вічну нагороду в своїх батьківських обіймах за гідне і жертовне священниче служіння».

Відео дня


 

Священник народився 5 січня 1955 року у с. Затурин, Підгаєцького району. 15 лютого 1981 року був висвячений на священника. Душпастирював на Гусятинщині та інших селах Тернопільщини. 29 серпня 1996 року був прийнятий у лоно Тернопільської єпархїі УГКЦ кир Михаїлом Сабригою та призначений парохом с. Ілавче.

Архиєпископ і митрополит Василій Семенюк, єпископи-помічники Теодор Мартинюк та Володимир Фірман, працівники курії архиєпархії, усі священники та вірні висловлюють щирі співчуття родині покійного. Нехай Всемилостивий Господь прийме душу о. Олега в Небесні Оселі, де всі святі і праведні спочивають.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що померла знана у Тернополі бібліотекарка.

 

Читайте також:

Померла знана у Тернополі бібліотекарка

Померла талановита хореограф Галина Яровенко

В останню путь провели відомого тренера з Тернопільщини

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (26)
 • Світлана Шушкевич

  Вічна пам'ять і царство небесне.
 • Zasedko Lyubov

  Вічна пам'ять
 • Оля Мазепа

  Вічна память🙏🙏🙏
 • Вероніка Білич

  Вічна пам'ять. Царство небесне.

keyboard_arrow_up