Тернопільські каратисти стали призерами Чемпіонату України з годзю-рю карате та кобудо, що проходив дняями у м. Одеса.

Про це 4 травня повідомили в Тернопільській обласній адміністрації.

За першість змагалися 350 учасників із 15-ти областей країни.

Тернопільщину представляли 12 спортсменів, які здобули 22 медалі: 4 золотих, 11 срібних та 7 бронзових.

Відео дня

Годзю-рю карате-до та рюкю-кобудо вивчається на Тернопільщині вже 5 років. За цей час спортсмени стали чемпіонами міжнародного та обласних турнірів.

Тренер Володимир Попенко власним прикладом показує своїм учням, що бойовий шлях карате – це щоденна титанічна праця, яка зміцнює характер та дисциплінує, зазначають в обладміністрації.

Нагадаємо, раніше 20 повідомляли, що юні тернопільські борці здобули медалі на міжнародних змаганнях.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.