Противники забудови біля "Березолю" підуть до Богомола та на сесію міськради

Противники забудови біля "Березолю" підуть до Богомола та на сесію міськради
  • Збори мешканців прилеглих до "Березолю" будинків відбулись у неділю, 12 листопада. Цього разу без "тітушок".
  • Люди домовлялись про подальші дії, щоб зупинити скандальну забудову. 

- Ми від весни боремось з цією забудовою, - каже мешканка одного з прилеглих будинків Юлія Квасниця. - І минулого четверга тут розбивали асфальт, але з поліцією ми їх вигнали. В той день були погрози в сторону людей від "тітушок". Казали, якщо не заберемось, то застрілять, переріжуть горло. Мені казали, що я вимагала в забудовника 500 тисяч гривень. Кажу, то скажіть адресу, куди йти за грішми. 

Жінка розповіла, що після зустрічі біля "Березолю" в четвер, 9 листопада, до неї телефонували представники забудовника та вибачались. 

Читайте також: Противникам будівництва біля "Березолю" "тітушки" погрожували перерізати горло 

- Сказали, що неправильно і некоректно себе повели, - каже пані Юлія. - Ми тоді написали дві заяви про погрози на місці забудови і третю уже в відділку поліції. Сьогодні, 12 листопада, ми зібрались з мешканцями, щоб домовитись про наші подальші дії. Ми сподіваємось, що цієї забудови не буде, бо ми проти. 

Як зазначив депутат округу Андрій Шкула, мешканцям варто колективно звернулись до керівника ГУ Нацполіції в Тернопільській області Олександра Богомола та прийти на сесію міської ради з вимогою до депутатів та міського голови зупинити забудову. 

До слова, перша зустріч з Олександром Богомолом відбудеться у понеділок, 13 листопада. Як зазначила пані Юлія, її запросили через погрози від "тітушок". 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ілля
    Та не буде нічого з того( прикро
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:32 Помер тренер з Тернопільщини Богдан Дуда 10:10 МОН опублікувало Порядок прийому до закладів вищої освіти у 2026 році 09:30 На Тернопільщині пенсіонер отримав смертельні опіки, коли грів воду в чайнику 09:00 Обірвалося життя Героїв з Тернопільщини Руслана Козара та Ярослава Поточняка Від читача 10:31 Нехтування службовими обов'язками міським головою - це талант, чи таке вчать на семінарах, коли вже приходять до влади? 08:00 Без оренди: у Чорткові відкрили торгові ряди для продажу городини та розсади 21:00 «А хто сказав, що я піду зі служби?» Історія 60-річного Костянтина Глінчікова, який повернувся з полону 19:50 У разі тривоги пасажирів виводитимуть з потягів: Укрзалізниця посилює правила безпеки 19:16 У Тернополі вибуховою хвилею вибило вікна в педіатричному відділені лікарні play_circle_filled 19:01 Прильоти на Підгаєччині: пожежу вдалось локалізувати, громада без електрики 18:40 Двоє людей загинули внаслідок прильотів в Івано-Франківську. Пошкоджено пологовий 17:47 На Зборівщині є влучання в об’єкт інфраструктури 17:37 На проспекті Бандери перекрили рух для транспорту (оновлено) 17:09 У Тернополі є влучання (оновлено) 16:40 У центрі Львова приліт дронів у житлові будинки 16:22 Вибухи під час повітряної тривоги на Тернопільщині: що відомо 15:52 Графік відключення світла в Тернополі та області на 24 березня (оновлене) 15:10 Шахеди на Тернопільщині: що відомо про повітряну тривогу 14:35 115 тисяч за взуття, якого не існує: жінка з Тернопільщини втратила кошти під час покупки 14:07 «Червоний дизель» на заправці в Тернополі. Для кого насправді це пальне — журналісти запитали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up