Ремонт Гаївського мосту триває: як зараз йдуть роботи? (ФОТО)

Ремонт Гаївського мосту триває: як зараз йдуть роботи? (ФОТО)

На Гаївському шляхопроводі ведуться інтенсивні роботи, уже розпочали монтувати балки перекриття. 

На Гаївському мості проводиться повноцінне будівництво нового шляхопроводу. Та незважаючи на погодні умови,  та святкові і вихідні дні, працівники виконують роботу згідно із встановленим графіком.

На даний час тут вже повністю влаштовані підпірні колони і  розпочалося встановлення балок перекриття, які були виготовлені спеціально для цього мосту.

До монтажу мостових балок на Гаївському шляхопроводі залучено важку будівельну техніку, завдяки чому виконання робіт тут пришвидшено, і відповідно, буде пришвидшено влаштовування монолітної плити і всієї прогонової будови мосту та, як результат - завершення будівельних робіт згідно із планом.

Зазначимо, що міст буде перекритий до 1 вересня 2020 року. На час ремонту для водіїв облаштовано тимчасовий проїзд – від вул. Довженка до вул. Гайової. Який проїзд доступний
 

Незважаючи на те, що через Гаївський міст проходять міжнародні транспортні коридори, які мають важливе стратегічне значення, усі роботи з реконструкції шляхопроводу фінансуються виключно з бюджету Тернопільської громади.

Читайте також: Як ремонтують Гаївський міст та коли планують завершити роботи (ФОТО)
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • David Starr
    І все ж - чого так довго? Махніть на "курси" до Японії - хай навчать швидко мости будувати.
    Патріот reply David Starr
    Так махни,навчись і будеш будувати в Україні мости за два тижні
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:55 Підчищення зарплат вчителям: у Міністерстві пояснили, хто отримає 30% до окладу 09:15 Розшукують водія, який у Почаєві на смерть збив чоловіка та покинув місце аварії 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Андрієм Федаком та Василем Міляном 08:00 Євро знову б'є рекорди: курс валют у банках та обмінниках Від читача 22:31 У Тернополі відбулось засідання молодіжного дебатного клубу "Неформат" 22:00 Червоний на світлофорі — не перешкода: на Олени Теліги зупинили водія-порушника play_circle_filled 21:00 Пальне, яке загубилось: з постачальника через суд вимагають 850 тис. грн 20:00 Дивом вижила після обстрілу: 16-річна Єва готується до реконструкції руки і мріє знову грати у футбол 19:41 Графік відключення світла в Тернополі та області на 30 січня 19:02 «Запрошую міськраду пожити у моїй квартирі»: мешканцям 15 Квітня припинили виплати за оренду 18:07 200 доларів за «вирішення питання»: інцидент з нетверезим водієм на Борщівщині 17:18 Дебати у справі про хабар Марченко: прокурор просить засудити, адвокат — виправдати 16:45 Нові автобуси MAN уже курсують Тернополем 16:10 Нелегальний маршрут до Румунії за $10 тисяч: серед затриманих — жителі Тернопільщини play_circle_filled 15:37 Морози насуваються: штормове попередження та до -21°С очікують на Тернопільщині 15:00 12 мільйонів на ліквідацію місць розкопів — нова закупівля від управління ЖКГ 14:30 За кілограм тортилу 29-річному чоловіку з Тернопільщини загрожує до семи років в'язниці 14:00 Родині Заставних дозволили провести невід'ємні поліпшення в Українському домі 13:25 Студенти можуть залишитись на канікулах або дистанційному навчанні до 8 лютого 12:40 «На щиті»: в Україну повернули тіла та останки тіл тисячі загиблих військових
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up