"Рухаємо Тернопіль": бути чемпіоном непросто, але воно того вартує, каже Влад Щербань

"Рухаємо Тернопіль": бути чемпіоном непросто, але воно того вартує, каже Влад Щербань

Уже в цю неділю, 28 травня, у Тернополі вдруге відбудеться міське спортивне свято "Рухаємо Тернопіль" від Медіа Корпорації RIA та Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення. 

Про наймолодшого учасника забігу "Рухаємо Тернопіль 2016" - Дмитрика ми розповідали у попередній публікації.

У цій публікації ми розкажемо про Владислава Щербаня – чемпіона України з велосипедного спорту на шосе. 

- Займатися спортом я почав з раннього віку, десь з 5-6 років, - розповідає Владислав. - Першим моїм захопленням було плавання. Відплавав я шість років, чотири з яких в спорт групі, а потім друзі з двору почали жалітися, що я не гуляю з ними. І я покинув плавання.

Рік хлопець нічим не займався, а одного разу гуляючи в центрі міста побачив велоперегони.

- Мені це сподобалося і я вирішив записатися, - продовжує хлопець. - Ось так і закрутилося, що вже сьомий рік цим займаюся. Щодо тренувань, то вони бувають різними. Вони можуть тривати починаючи від двох годин і до шести. А по кілометражу - від сорока до двохсот. В середньому в тиждень у мене п'ять-шість тренувань.

Як розповідає Владислав, часто буває таке, що протягом місяця вдома він може лише чотири-п'ять днів. Оскільки весь час забирають збори, виїзди, змагання. 

- І під час цього всього потрібно ще тримати себе в формі, - каже хлопець. - Не давати слабину і насамперед у їжі. Правильне і вчасне харчування - це основа успішних тренувань без яких не буде ні результату, ні перемог.

Проте спорт, за словами Владислава, багато чого дав йому у житті. 

- Я набув в собі багато нових якостей, побачив більше десятка країн, завів нові знайомства, - додає спортсмен. - Цей список можна продовжувати і продовжувати. 
Але постійно тренуватися також важко: як фізично так і морально. На зборах завжди сумуєш за домівкою, за рідними, друзями.

Тому коли хлопець вдома, то старається по-максимуму себе присвятити їм. Тим самим відпочивають від важких гонок і тренувань. Часто також виручає цікава книга. 

Програму сімейно-спортивного свята дивіться тут. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Роман
    Знаю цього хлопця, молодець!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:05 Колишньому пастору повідомили про підозру у сексуальному насильстві над двома неповнолітніми дівчатами 10:00 На прибирання сміття і відновлення земель передбачили два мільйони: хто отримує гроші 09:00 Тернопільська громада прощається з Героєм Миколою Лавришиним 08:00 Пенсіонерам роз'яснили, кому з тих, кому 70+ призначають доплату Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 22:00 Подолав тисячі кілометрів заради України: 67-річний американець волонтерить на Тернопільщині photo_camera 21:00 Рада підтримала закон про декриміналізацію дорослого контенту в Україні 20:00 Від першого дзвінка до отримання ключів: як у «ВІСОН» допомагають знайти свій дім (партнерський проєкт) 19:02 «Без вас ми не впоралися б». Мама 17-річного Назара дякує всім, хто допоміг врятувати сина 18:01 Ірина Король знову стала директоркою Тернопільського навчально-реабілітаційного центру 17:15 Міська рада програла суд за землю на Бандери play_circle_filled 16:46 Підтвердили загибель Героя з Теребовлі Михайла Волочастого. Місто зустріне кортеж «На щиті» 16:10 Рада відправила Свириденко у відставку. Будуть зміни серед міністрів 15:40 Приміщення продали, а що буде з автостанцією — не придумали. Продовження історії в Монастириськах 15:02 У Бережанах затримали львів'ян на отриманні грошей за незаконну відправку чоловіка в Угорщину 14:37 Понад 96 тисяч дітей на Тернопільщині безкоштовно харчуватимуться у школах 14:12 Із під'їзду багатоповерхівки в Тернополі вкрали велосипед: затримали 29-річну жінку 13:36 Грози накриють Тернопільщину 15 липня, а далі повернеться спека 13:05 Рада продовжила воєнний стан та мобілізацію в Україні 12:35 На Тернопільщині затримали заступника начальника ТЦК за підозрою у вимаганні 35 тисяч гривень хабаря
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up