Ще в одній лікарні на Тернопільщині почався спалах коронавірусу серед лікарів

Ще в одній лікарні на Тернопільщині почався спалах коронавірусу серед лікарів

Ситуація в місті наближається до критичної, обурюється міський голова Почаєва.

У Почаєві Тернопільської області ще в одній лікарні масово фіксують коронавірус серед медичного персоналу.

Як йдеться в сюжеті ТСН, раніше з коронавірусом злягли медики Монастириського району - їхня кількість вже доходить до чотирьох десятків. А тепер аналогічний сценарій розгортається в Почаєві.

Недугу діагностували у чотирьох медсестер. І тепер 27 контактних медиків закрили на обсервацію. Почаївська лікарня закрита на замок разом з персоналом всередині. Замість пацієнтів, там 27 контактних медиків, закритих на обсервацію. Вони лікували хвору коронавірусом дитину, не знаючи про її діагноз. Двоє з них - вже хворі.

«Двоє у лікарні, двоє - вдома під наглядом сімейного лікаря. Всі в задовільному стані, легка ступінь», - заявив головний лікар Почаївської районної лікарні Богдан Кучер.

Першими злягли санітарки, визнаються тамтешні медики, тому що не мали засобів індивідуального захисту. Ще в березні у них не було навіть масок, розповідає Тетяна Демчук , яка працює в рентгенкабінеті.

«Нам видавали перших чотири маски на півмісяця. А потім дали тридцять масок нам на два тижні. Халати одноразові ми купили за свої гроші в аптеці», - розповідає жінка.

Городяни терміново кинулися збирати гроші, щоб закупити для лікарні найнеобхідніше. Тому що, як з'ясувалося, саме ця лікарня - одна з опорних в боротьбі з коронавірусом.

«Ми бачили, що у них немає всіх необхідних речей, вони не можуть нормально виїхати на виклики, тому що вони не мають спецзахисту і відповідно з цього почався цей збір коштів», - каже волонтер.

Ситуація в місті наближається до критичної, обурюється міський голова Почаєва. Лікарня закрита, в ній на обсервації - медики. Якщо завтра будуть виявляти нових хворих, не зрозуміло куди їх розмістити.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (85)
  • Людмила Підгурська
    Хочу зауважити ,що попи порівняно з вами якраз маски дають безплатно і якщо ти не розумієш ,що таке святиня , краще не пишіть дурниці
  • Vivsyanyk Oleg
    27 лікарів лікували 1 дитину??
  • Oksana Pray
    Полиция гоняется з прохожими без масок,  А медики так и остались без защиты
  • Наташа Чек
    А мер почаева не може.він не думав ніколи про лікарню.,а тепер треба підняти жопу з крісла.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:48 Конфлікт із пістолетом у Кутківцях: поліція встановлює обставини 21:02 Як покарав суд водія рейсового автобуса, який збив літню жінку на Кременеччині 20:20 Патрульні врятували батька з сином під час масованого обстрілу Тернополя 20:00 Перекрити небо: як тернопільський даховик став командиром гармати Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 19:08 Аварія на Замковій. Пасажирку мотоцикла шпиталізували 18:00 Травневу спеку принесе новий тиждень: прогноз погоди в Тернополі та області 17:00 Благодійні ярмарки у Тернополі допомагають зібрати кошти на авто для військових 16:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Олега Зазулі та Леоніда Макуха 15:00 Новий громадський туалет на Слівенській потонув у смітті: хто має прибирати 14:00 У мережі з'явилось відео моменту падіння шахедів у Тернополі play_circle_filled 13:00 У Тернополі запрацювали водограї: графік 12:00 Перший удар по м’ячу: боєць 35-го батальйону Сергій Жонца відкрив футбольний матч у Тернополі 11:06 На Дружбі виявили підозрілий металевий ящик: на місці працювали служби 10:00 3 травня в Україні відзначать День хворого: Глава УГКЦ закликав до молитви і дієвого милосердя 09:00 Будівля вигоріла вщент: торговельний центр, який зазнав ворожої атаки, показав фото після пожежі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up