«Шанс відсудити в прокуратури землю — є!»

«Шанс відсудити в прокуратури землю — є!»

Нова позовна вимога про скасування державного акту на право постійного користування прокуратурою області на 35 сотих зеленої зони біля літака, а також відсутність юриста тернопільської міської ради — причина того, що суд про визнання незаконним рішення міської влади, перенесли на лютий.

До суду, нагадаємо, звернувся депутат Тернопільської міської ради Андрій Шкула. В суді відстоює позицію громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля» в якій переконані: тернопільська міська рада дала прокуратурі області в 2013 році 35 сотих біля літка в супереч діючому в Тернополі Генеральному плану. Згідно цього основного містобудівного документу територія, де прокуратурі дали землю під будову — зелена зона спецпризначень. Тобто там не можна виділяти землю під такі задуми. Прокуратура ж землю взяла. Саме тому, припускають в спілці, її працівники частенько «погано помічали» дерибани землі в Тернополі.

«Шанс відсудити в прокуратури області шмат зеленої зони біля літка є!!!
Тернополяни, друзі дякую, що прийшли на судове засідання щодо скасування рішень міської ради, про надання прокуратрі області 35 сотих землі під забудову. Розгляд перенесли.
Причини об’єктивні: ми подали ще одну позовну вимогу (скасувати держакт на землю прокуратурі) і представника ТМР не було - десь в іншому суді затримався.
Якщо коротко про ситуацію, то мова йде про земельний дерибан 2013 року, під час якого місто дало прокуратурі (а прокуратура взяла) 35 сотих зеленої зони біля літака. Я від імені громадської спілкит Рада бізнесу Тернопілля зернувся до суду. Судимось)))» - написав депутат га своїй сторінці у Фейсбук.

На засідання, до слова, прийшло близько трьох десятків людей. Серед них депутати міської ради, журналісти, громадські активісти та діячі. Суддя по справі — голова суду Роман Грицак.

Детальніше про ситуацію з землею ТУТ.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Підгородньому встановили ялинку, яку виростило подружжя з цього села 21:03 Мобільні укриття у Тернополі відчинятимуть лише під час тривоги: встановлюють електронні замки та камери play_circle_filled photo_camera 20:17 Графік відключення світла в Тернополі та області на 3 та 4 грудня 20:02 Родинам загиблих Героїв на Тернопільщині не виплачують компенсації за пам’ятники Від читача 09:12 Людям з інвалідністю - рівні умови для працевлаштування, навчання, розвитку підприємництва 19:00 Понад 330 тисяч на дві пішохідні огорожі: де їх встановлять photo_camera 18:20 Суд звільнив з-під варти детектива НАБУ Магамедрасулова 17:45 Новорічний корпоратив у Тернополі 2026: ТОП локацій для святкування (партнерський проєкт) 17:12 У 2026 році зросте мінімальна зарплата та прожитковий мінімум. Що з податками та штрафами 16:40 Після зустрічі із блогером на Театральному майдані 12-річна дитина потрапила до лікарні 16:10 ДТП і двоє загиблих: студента-переселенця спочатку засудили умовно, а тепер відправили за ґрати 15:35 Рада ухвалила бюджет на 2026 рік 15:06 Родини загиблих внаслідок ракетного удару в Тернополі отримають по 100 тисяч гривень 14:40 Удень та вночі перебігають дорогу в заборонених місцях: патрульні показали відео порушників 14:21 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 3 грудня) 14:07 У Березовиці оновили підземний пішохідний перехід 13:30 Українцям, яким більше 40 років, дадуть по 2000 гривень на перевірку здоров'я 12:55 Відійшов у вічність медичний технік Микола Стойків 12:20 Постраждала однорічна дитина: поліція розслідує випадок сімейного насильства в Бучацькій громаді 11:50 На Тернопільщину привезуть Благодатний вогонь
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up