Скандальна водійка каже, що в'їхала в огорожу на Замковій, бо минала собаку

Скандальна водійка каже, що в'їхала в огорожу на Замковій, бо минала собаку
  • 30 липня Наталія Зоткіна двічі стала учасницею ДТП на просп. Злуки і поїхала з місця аварії.
  • 6 серпня знесла огорожу на вул. Замковій і обматюкала патрульних.
  • На одне із судових засідань жінка не з'явилась. А на тих, що була давала дуже оригінальні пояснення. 

Згідно з постановою, аварія на просп. Злуки за участі пані Зоткіної трапилась 30 липня близько 21.40. Жінка порушила правила дорожнього руху, не стежила за ситуацією на дорозі, не дотримувалась безпечного бокового інтервалу та наїхала на припарковане авто. А після зіткнення -  залишила місце ДТП, до якої була причетна.

У судовому засіданні жінка зазначила, що повністю розуміє зміст роз'яснених їй прав, передбачених статтею 63 Конституції України та статтею 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Свою вину у вчиненні зазначених адміністративних правопорушень визнала повністю, щиро розкаялась та пояснила, що зіткнення автомобілів не відчула, а тому продовжила рух. 

Об'їжджала собаку

А 6 серпня жінка на Nissan Juke протаранила огорожу на вул. Замковій поблизу готелю "Тернопіль". Жінка була з явними ознаками алкогольного сп'яніння. На все, що говорили патрульні лаялась. Тоді на жінку склали чотири протоколи і винесли одну постанову. 

Відео дня

В першому судовому засіданні, яке відбулось 28 серпня, жінка свою вину у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ст.ст. 124, 139 КУпАП визнала.

Тоді, згідно з постановою, вона пояснила, що їхала вулицею Замковою і раптово на дорогу вибігла собака. Щоб не збити тварину, жінка вирішила здійснити маневр обїзду перешкоди, однак не справилася з керуванням і вїхала у металеву огорожу.

Штраф за знесені чотири секції турнікетної огорожі на вулиці Замковій та дві пошкоджені секції - 10 610 грн пані Зоткіна уже оплатила. Про це повідомили в КП "Тернопільміськсвітло", на балансі якого пошкоджена огорожа. 

На засідання не прийшла

На ще одне судове засідання, яке відбулось 31 серпня, жінка не прийшла. Судове засідання мало розпочатись о 14.00 у Тернопільському міськрайонному суді. Перед початком зібрались очевидці у справі, патрульні, які оформляли ДТП. Була і сама пані Зоткіна. Журналісти намагались з нею поспілкуватись на вулиці, але жінка не реагувала, розмовляла по телефону і йшла в сторону вулиці Чехова. Через кілька хвилин під'їхало чорне BMW, жінка в нього сіла і водій поїхав на задній двір території суду.

Як зазначила секретар, пані Зоткіна, згідно із записами на пропускному пункті суду, в 13.55 заходила в приміщення суду та зареєструвалась. На засідання вона так і не з'явилась. Не було і адвоката жінки. Суддя прийняв рішення розглядати справу без неї.

Після вивчення матеріалів, відео з місця ДТП в нарадчій кімнаті, суд вирішив: обвинувачена має заплатити штраф у розмірі 10 200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на рік та сплатити судовий збір - 352, 40 грн. Рішення суду набирає чинності після після збігу терміну подачі апеляції. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (16)
  • Серьожа Притухла
    Цю шалаву п'яну треба тролити на всю катушку. Бо одна справа, коли людина випила, оступилася, розкаюється, а інша - коли вкрай знахабніла мажориха каже що чорне, то є біле і н@хуй поліцію посилає і ніяким чином не відповідає за себе.
  • ihor babey
    352 гривні! Я вже виїжджаю , беспредел за такі копійки навіть в сні не присниться!
  • Wolter Ternopil
    пішла на х.й!пішла на х.й!пішла на х.й!пішла на х.й!пішла на х.й!пішла на х.й!пішла на х.й!пішла на х.й!
  • Halyna Bondarenko
    То була не собака, а білочка
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Фотопастка на Тернопільщині «спіймала» родину борсуків play_circle_filled 21:00 Як і де отримати безоплатну паліативну допомогу на Тернопільщині: алгоритм дій та перелік лікарень 20:00 Експерт пояснив чому росіяни почали запускати дрони вдень і навіть на Західні області play_circle_filled 19:02 ДТП біля Синяви: четверо загиблих, з них двоє дітей з однієї родини. Що ще відомо Від читача 17:11 Служба зайнятості у смартфоні 18:00 Охочі можуть збивати дрони й отримувати 100 000 гривень на місяць 17:30 У тернопільської молоді запитали як вони хочуть відзначати свій день 17:00 У Тернополі патрульні розшукали 92-річного чоловіка, який вийшов з дому та не повернувся 16:30 На Микулинецькій обмежать рух через ремонт дороги 16:03 Затопило цокольні приміщення, двір перетворився на болото: наслідки підтоплення на Галицькій photo_camera 15:30 Шукають свідків ДТП біля поліклініки, в якій під колесами вантажівки загинула жінка 14:50 На Тернопільщині затримали посадовця комунальної установи за вимагання 50 тисяч гривень photo_camera 14:20 Тернополянка Іванна Дяченко стала чемпіонкою Європи з веслування на байдарках і каное 13:40 Через аварію в Підгородньому четверо людей опинились в лікарнях 13:15 Підпалив релейну шафу, готував теракт — підозрюють жителя Чортківського району на Тернопільщині 12:36 ДТП на Будного: збили пішохода 12:25 У Києві застрелили полковника СБУ 12:00 Ворожі канали поширюють фейк про «крематорій у Тернопільській області» 11:30 Відкачують воду, є підтоплення на кількох вулицях: наслідки негоди у Тернополі photo_camera 11:02 Біля «Подолян» перекрили дорогу. Що роблять і коли рух транспорту відновлять?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up