Скандальну забудову біля парку Нацвідродження призупинили

Скандальну забудову біля парку Нацвідродження призупинили
“Екологічний готель” із комплексом відпочину, який планували звести на вулиці 15 квітня поруч парку Нацвідродження, наразі будувати не будуть. А ділянку, яку днями розчистили для цієї мети — повернуть у попередній стан.

В цьому запевнив міський голова Тернополя Сергій Надал 30 квітня на брифінгу.

- Територія, де планувалася забудова - це великий заасфальтований майданчик, до якого є окремий заїзд. Також там немає жодного зеленого насадження, - почав пояснювати мер. - Ця ділянка уже близько 20 років взагалі не використовується... Тому протягом декількох років архітектори працювали над проектом будівництва на цьому місці екологічного готелю з комплексом відпочинку та дитячим майданчиком.

До речі, ще вчора, 29 квітня, на сайті міської ради опублікували інформацію про новомодний готель, який буде на тій ділянці, що 140 людей будуть мати роботу і взагалі що то місце – не парк. Якраз вчора вранці місцеві жителі забили на сполох: вранці побачили там бульдозери і не дали техніці копати землю. На місці події був і наш журналіст.

Попри те, мер каже, що наразі там нічого будувати не будуть. Для цього, мовляв, у міськраді вжили усіх необхідних заходів.

- Хоча це створює певні труднощі, - вважає Сергій Надал. - Але, думаю, ми знайдемо юридичний шлях, як з цієї ситуації вийти. Потрібно розуміти, що ті рішення, які приймалися раніше щодо забудови — зараз, напевне, потрібно ще раз переглядати.
Мер додає, що до попередніх пропозицій стосовно забудови готелю поруч парку Нацвідродження "не було жодних зауважень ані від громадськості, ані від представників містобудування”.
- Я вважаю, що питання щодо цієї будови обов'язково повинні пройти громадські слухання, а після того вже прийматимемо рішення щодо долі того об'єкту, - наголосив мер.
Утім, коли відбудуться громадські слухання — пан Надал не уточнив.
- Наразі ми дали доручення комунальному підприємству міськради завершити роботи на згаданій ділянці. Якщо там вже копали — вирівняти територію, - додав Сергій Надал.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (12)
  • Anonymous
    ага, всі працівники парків (сторожі, прибиральники і т.д.) члени Свободи, які ніколи з рук не випускають смолоскипи ))))) Ту ти стрельнув Рома
  • Anonymous
    У наступній статті, Тарасе, ви Максим. А потім - Деніс. А потім - "водій таксі" ))) А скільки вам платить мер за "глас вдоволеного народу"?
  • Anonymous
    дибільні жарти. так сцібався петросян в кінці 90-х. Надал поступив принципово - от головне. і дослухався до думки громади!
  • Anonymous
    Гадал бреше. бо цей майданчик має офіційне цільове призначення - це парковий спортивний майданчик для запуску кордових моделей - авіаційних і автомобільних. тому він має круглий вигляд і обнесений загорожою для безпеки глядачів. а на спортивні споруди заборонено міняти цільове призначення.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:02 Екзотична краса у Кременці: в ботанічному саду показали як цвітуть кактуси photo_camera 20:00 Рожеві троянди та літні квіти: який вигляд мають клумби у парку «Сопільче» photo_camera 19:30 Пів тисячі авто на фронт: історія СТО, власник якого сам пішов воювати 19:10 Не лякають ні дощ, ні грім: тернополяни третій день поспіль виходять під ОВА на підтримку Федорова Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:07 Смачні та бюджетні рецепти консервації від відомого священника Олексія Філюка 17:04 Перевірка здоров'я для 40+: Тернопільщина — серед лідерів в безоплатних медоглядах play_circle_filled 16:01 В Україні запрацювали нові правила отримання банківських карток: що змінилося 15:02 На Чортківщині вночі горіла будівля 14:03 На території Тернопільщини ввели тепловий режим: є обмеження для транспорту 13:01 Дзвінок від «служби безпеки банку» коштував двом жителькам Тернопільщини 129 тисяч гривень 12:06 За «вирішення питання» з ТЦК взяв понад чверть мільйона — суд стягнув майже стільки ж 11:00 Софія та Артем знову в ТОПі: Мін'юст назвав найпопулярніші імена новонароджених 10:04 До програми «Доступні ліки» додали ще 260 препаратів 09:30 Третій день в Тернополі триває акція на підтримку Федорова play_circle_filled photo_camera 09:00 Обірвалось життя підполковника ЗСУ, колишнього начальника Чортківського ТЦК Сергія Ємельянова
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up