Сурдоперекладачам потрібні проїзні квитки на тролейбус

Сурдоперекладачам потрібні проїзні квитки на тролейбус
Проїзні квитки на тролейбус потрібні сурдоперекладачам Тернопільської обласної організації Українського товариства глухих (УТОГ). Адже перекладачі часто супроводжують нечуючих у різні інстанції, а за проїзд змушені платити з власної кишені або з кишені інваліда.

Тернопіль - єдине місто з такою проблемою. В інших містах сурдоперекладачі УТОС мають проїзні, каже голова обласної організації УТОГ Надія Коцовська. 

- Це єдина проблема, яку я хочу озвучити, - каже вона. - Колись наші перекладачі мали річні проїзні квитки на тролейбус. І коли вони їхали з нечуючими, то ними користувалися. Тепер нам таких не дають. КП «Тернопільміськелектротранс» нам відписує, що воно - збиткове підприємство і на таке не має коштів. Таку ж відписку я отримала і від міськради. І ніхто не розуміє, що якщо нам не допоможе держава, місцеві органи влади, ті гроші люди будуть платити зі своєї кишені. Перекладач не може їздити за свої гроші всюди. Якщо в другу поліклініку нам близько і ми йдемо пішки, то в третю і першу доведеться їхати. Тож виходить, що наша держава б’є по інвалідах. Я пояснюю проблему, а мене не чують. У нас на кожного сурдоперекладача припадає велика кількість людей – 10 чоловік щодня. Це велика цифра. Мені соромно за владу, що вона розводить руками. Адже це не такі великі гроші. По всій Україні сурдоперекладачі мають проїзні квитки, крім Тернополя. 
Надія Коцовська додає, що більше місяця тому зверталася до заступника міського голови Леоніда Бицюри. Проте питання досі не вирішили. 

Ми нагадали про цю проблему панові Бицюрі. Він каже, що нині справді є проблема з пільговими проїзними, їх навіть немає можливості дати соцпрацівникам. 
    Управління соцзахисту не отримало проїзних, а це 44 соцпрацівники і 20 соціальних інспекторів, - каже Леонід Бицюра. – Чому? Тому що зараз усі почали рахувати гроші. З цього приводу нещодавно навіть був “розбір польотів” на сесії міськради. Тож найперше ми подумаємо про соцпрацівників, а потім - про громадські організації.
 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Василь Кадобний
    В Тернопільських перевізників весь час бізнес збитковий.Замість сорока пасажирів напихають по пятьдесят і більше і всеодно МАЛО.А потім кричать автобуси ламаються,ремонт дорогий...
  • Анонім
    А на фото проездной билет из Питера :-) .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Оголосили конкурси на заміщення посади директора у двох дитсадках — №9 та №32 19:03 Як змінювався парк Сопільче у Тернополі: дивіться відео! 18:00 У парках Тернополя відбуватимуться спортивні заходи 17:00 Флорбол, доджбол, регбі-5 та інші — 10 безкоштовних спортивних локацій у парку Сопільче Від читача 17:29 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини 16:00 Просять запровадити щоденну хвилину мовчання через систему оповіщення — створили петицію 15:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині та в інших областях: перелік 14:00 Вихідні у кіно: у Тернополі покажуть екшени, анімації, трилери і комедії 13:00 Спека і грози: детальний прогноз погоди на 6-8 липня в Тернополі та області 12:00 Готуємо фаршировані кабачки в духовці, мультиварці та на сковорідці 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 5-6 липня 10:00 Знущання з військових у 211 бригаді: до суду передали справу екскомандира, який замовчував факти 09:03 Тернополян закликають не блокувати доступ до дворів автівками чи обмежувачами руху play_circle_filled 22:00 Як у Тернополі з'явилися перші телефони: дивіться відео! play_circle_filled 21:01 200 балів з української мови та історії: випускниця Христина Дехтяренко – серед найкращих на НМТ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up