"Та файно, настрій піднімає", каже пасажир нового "Тролейбуса щастя"


"Та файно, настрій піднімає", каже пасажир нового "Тролейбуса щастя"
Від сьогодні, 21 листопада, на маршрут №1 виїхав тролейбус "Україна Єдина!", пасажири якого можуть згадати події з Майдану та зі Сходу. зони АТО. А також можуть залишати в тролейбусі листи для бійців АТО.

Фото, на яких зображені події Майдану, зони АТО, український віночок на стелі та карта України, прапорці України на вікнах, на стільцях вірші про герої та Україну, мішечки для листів бійцям АТО та кондуктор у синьо-жовтій жилетці. Так виглядає "Тролейбус щастя", який студенти ТНПУ оформили у патріотичній тематиці.

Previous Next

Організаторами даного проекту є ТНПУ та КП "Тернопільелектротранс". 

- На фото зображені події, починаючи від Майдану і до сьогоднішніх подій а АТО, - розповідає координатор проекту Тетяна Волкова. - Починається історія з кінця тролейбуса і йде до переду, де ми розмістили малюнки та зображення тої, кращої країни, яка в нас буде.

Враження перших пасажирів "Тролейбуса щастя" - різні. Комусь байдуже, хтось каже, що недоречно у громадському транспорті розміщувати якісь речі, які нагадують про смерті безвинних людей на Майдані та у зоні АТО. Проте більшість пасажирів задоволені і кажуть, що таке оформлення піднімає настрій.

- Це - хороша ідея, справді, - каже тернополянин Олег. - Веселий тролейбус, незважаючи на те, що тут зображення події з Майдану. Але це - наша історія, це було, це є. Ми повинні це пам'ятати. Про такі речі не забувають. Та й настрій підносить. Це у вас, молодих, завжди настрій є. А нам, старшим, якось сумно...

Усі бажаючі тернополяни можуть залишати свої листи та малюнки для бійців АТО. періодично організатори проекту забиратимуть їх та відправлятимуть бійцям. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Королюк Надя
    а щасливі 5 і 9 тролейбуси коли будуть нові!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:30 Ситуація зі світлом на Тернопільщині — одна з найскладніших в Україні: експерт Олег Попенко 13:55 Відійшов у вічність священник УГКЦ з Тернопільщини Михайло Бедрій 13:20 У центрі Чорткова видалили дерева: містяни говорять про нову парковку, влада — заперечує 12:50 Стрімкі пологи на 37 тижні: у селі на Тернопільщині немовля народилося ще до приїзду медиків Від читача 18:28 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: тернопільські поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 12:20 Вбивство п'ятьох людей у центрі для ВПО на Рівненщині: затримали 72-річного чоловіка 11:45 На третю добу у Великій Березовиці почала з'являтися вода у кранах. А яка ситуація у вашому будинку? 11:13 Завідувача відділення однієї з районних лікарень підозрюють у фальсифікації даних про медичні послуги 10:40 Українці тепер можуть змінити сімейного лікаря онлайн 10:25 Графік відключення світла в Тернополі та області на 10 лютого (ОНОВЛЕНО) 10:07 У парку Нацвідродження видалять аварійні берези 09:35 Найбільше скарг на ТЦК надходять з Тернопільського регіону — Лубінець play_circle_filled 09:00 Підтвердили загибель Героя з Тернопільщини Петра Душі, якого понад рік вважали зниклим 08:03 З 1 березня зростуть мінімальні пенсії для родин загиблих і зниклих безвісти Захисників та Захисниць 22:00 Школа свідомого батьківства у Тернополі: як записатись і хто може потрапити 21:00 Антитіла: «Вдома». Великий тур Україною і концерт у Тернополі (партнерський проєкт) photo_camera 20:01 Попри відсутність світла тернополяни скуповують обігрівачі. Які ціни? 19:03 «Нехай відпочине. А я його зміню на фронті», — син звільненого з полону мешканця Тернопільщини 18:01 У Березовиці третю добу немає води. Ні КП, ні громада не подбали про резервне живлення 17:50 Тернопіль збільшує кількість пунктів обігріву: офіційні локації та десятки закладів-партнерів (пресслужба Тернопільської міської ради)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up