Тернопільські депутати відстоюють оплату для медсестер у школах

Тернопільські депутати  відстоюють оплату для медсестер у школах
  • У проекті бюджету на 2020 рік уряд не профінансував оплату медпрацівників в школах, садочках та профтехучилищах.
  • На засіданні сесії Тернопільської міської ради 25 жовтня депутати затвердили звернення до Верховної Ради із проханням зберегти оплати медсестрам та лікарям в школах. 

Про те як раніше міські чиновники шукали вирішення проблеми читайте у матеріалі "Медсестри в школах можуть зникнути. Що про це думають батьки та освітяни?"

Держава припинить фінансувати окремі медичні послуги. Зокрема, роботу медсестер у школах. Раніше останні хоч і перебували в навчальних закладах, але офіційно працювали в дитячій лікарні. З 1 січня їх посади скоротять.

- У деяких школах в нас працювали лікарі, а повністю у всіх школах - медпрацівники, - каже начальниця управління освіти Тернопільської міської ради Ольга Похиляк. - Вони працювали у школах, але були в підпорядкуванні управління охорони здоров'я і, відповідно, проплачувались за рахунок державної субвенції. У проекті рішення державного бюджету на 2020 рік не передбачено фінансування заробітної праці працівників, які обслуговують дитячі садочки, школи та профтехучилища. 

Щоб уникнути скорочення медпрацівників в школах депутати затвердили звернення до Верховної ради, Прем'єр-Міністра та Нардепів із проханням переглянути фінансування. 

 - Якщо не буде передбачено фінансування із держбюджету - то ми будемо фінансувати із міського бюджету, адже йдеться про безпеку дітей, - зазначив міський голова Сергій Надал. 

Сесія рішення підтримала. За проголосували 34 депутати.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (12)
  • Анонім
  • Анонім
  • Анонім
    А вся ця зелена шобла на собі не пробувала економити .Нехай би вони собі поставили мінімальну зарплату і відчули як це жити на мінімалку . Далі ,що сільські фельдшери ,чи лікарні .От м......и
  • Анонім
    Ось хто до влади прийшов ,а тепер вирішують наші долі
    Корінний Тернополянин reply Анонім
    Попредній барига крав на війні. Цей поки хоч не краде... Але вже не садить попередників. Час задуматись...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 У вихідні вивозитимуть сніг з Оболоня, Східного і Центру 16:30 Петро Лихацький призначений ректором Тернопільського національного медичного університету 16:05 Депутати внесли зміни до бюджету Тернопільської громади 15:30 Жителі Підволочиської громади третій місяць без автобусів: перевізника немає Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 15:00 Куди піти, що побачити в Тернополі у вихідні 21-22 лютого 14:37 Тернополянку підозрюють у викраденні косметики на 5 тисяч гривень 13:40 Школі №11 присвоїли ім’я Героїв 44 окремої артбригади імені гетьмана Данила Апостола 13:00 21-23 лютого на Тернопільщині триватиме ожеледиця 12:30 У парку «Загребелля» демонтують самовільно встановлені дерев’яні пірси 12:25 «Цілющий ліс» – як природа стає опорою для дітей Тернопільщини під час війни (партнерський проєкт) 12:03 У лікарні помер постраждалий в аварії у Заліщиках 11:30 Ще 18 захисникам України присвоїли звання «Почесний громадянин міста Тернополя» 11:00 Тернополянка втратила через шахрая понад 96 тисяч гривень — представився працівником банку 10:40 Знакові споруди Тернопільської області внесли до Держреєстру нерухомих пам'яток 10:00 На Тернопільщині немовля народилося до приїзду швидкої 09:30 Біатлоністи Підручний і Мандзин виступатимуть в масстарті Олімпіади — які очікування 09:00 На щиті у Великоберезовицьку громаду повернувся Герой Іван Кренцель photo_camera 08:00 Зубопротезування та стоматдопомога: хто має право на послуги безоплатно 22:00 Право на тишу: що робити, якщо маєте шумних сусідів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up