Тернополян запрошують приєднатися до «Години Землі- 2019»

Тернополян запрошують приєднатися до «Години Землі- 2019»

30 березня 2019 року Тернопіль вдруге приєднається до Всесвітньої кампанії «Година Землі», в рамках якої о 20.30 за місцевим часом люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину як символ стурбованості за майбутнє планети та єдності у бажанні захистити природу.

Долучитися до щорічної акції, вимкнувши електроприлади та освітлення на 60 хвилин, запрошуються усі небайдужі тернополяни, організації та комерційні установи.

Окрім символічного вимкнення світла, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

Довідка. 
Година Землі – щорічна міжнародна подія, започаткована у 2007 році Всесвітнім фондом природи (WWF) в Австралії з метою привернення уваги до проблеми зміни клімату. Ця акція у 2008 році отримала світову підтримку, у 2009р. до неї приєдналася Україна. Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Назарко
    Ну і для чого це все? Увагу привернути? Дурня.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:05 Врятували кошеня з глибокого колодязя: тваринка уже в безпеці 17:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 11 та 12 грудня 17:20 «Витягли з-під вантажівки та рятували до приїзду швидкої». Софійці потрібна і наша допомога 16:50 Тисячу гривень «Зимової підтримки» можна буде витратити на продукти Від читача 09:23 Форум «Громада як простір захисту прав людини: від ідеї до реальних практик» відбувся у Тернополі в Міжнародний день захисту прав 16:10 «Про ремонти говорити ще зарано»: як живе родина, чия квартира палала після ракетного удару 15:45 За яких умов в Україні можуть відбутись вибори президента, пояснили у Раді 15:15 Операція «Кратом»: на Тернопільщині викрили нових учасників наркосистеми, клієнтами були діти 14:40 Суд у справі побиття ветерана з Настасова: підозрюваного залишили під вартою play_circle_filled 14:10 Медики повернули до життя пацієнта із зупинкою серця: злагоджена робота двох бригад 13:35 У Дії можна буде оформити Європротокол про аварію 13:00 На Театральному майдані встановлюють різдвяну шопку: який вигляд вона матиме цьогоріч photo_camera 12:32 Неподалік Теребовлі вантажівка збила 10-річну дитину 12:00 В останню путь провели 35-річну Тетяну Попик та її донечку 4-річну Софійку, які загинули від удару ракети play_circle_filled 11:35 Відвідувачка магазину розпилила газовий балон в очі продавчині одного з магазинів у Тернополі 10:55 Уряд виділив 30,8 млн грн на ліквідацію наслідків атаки на Тернопіль 19 листопада 09:35 12 грудня на Театральному майдані освятять Різдвяну шопку. Ялинки цьогоріч не буде 09:00 Тернопільщина втратила захисників Володимира Брицького, Олега Ковинєва і Віталія Ковальова 08:00 Власникам покинутих автомобілів у Тернополі дали місяць, аби ті прибрали транспорт із вулиць 22:00 Іграшки — від чотирьох грн, штучні ялинки — до восьми тисяч. Яку новорічну атрибутику продають у Тернополі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up