Близько 50 людей щонеділі приходять на острів Чайку, аби закружляти у запальній сальсі.
- Головною метою проведення цих танців є активний відпочинок для наших учнів. Ми навчаємо соціальних танців і цим навчання не обмежується. Тобто, люди, які чогось навчились, приходять і відтворюють те, що вміють саме на таких заходах, як опен-ейр і вечірках соціальних танців, - розповідає керівник студії Social dance club Тарас Зелінський. – На період літа ми проводимо опен-ейри в парку, а на постійній основі щосереди в Бункермузі з 21:00 до 01:00 .
В студії вивчають суто латиноамериканські танці. Сальса, бачата, кізомба, бразильський зук, реггетон - основні напрямки, які розвиває соціальна школа. Вони є дуже популярні по всьому світу, їх також танцюють по всій Україні, у великих містах.
- Соціальні танці доступні для всіх, вони не мають обмежень по віку. Ми рекомендуємо танцювати людям від 16-ти років, тому що для цих танців потрібно бути вже трішки свідомим. Кожен танець – це певна філософія. Це не просто фітнес чи фізкультура, а відпочинок, культура, спілкування, - розповідає Тарас.
Соціальні танці передбачають те, що немає прив’язки по парам. Там відбувається постійна зміна партнерів, це як культура спілкування. Партнерів звісно, що менше, але ця ситуація вирішується, адже усі танцюють зі всіма і немає принципів.
27- річна Мар'яна займається танцями ще з шести років, а останні три роки присвятила суто латиноамериканським танцям.
- Я викладаю іспанську мову, мені це подобається. Оскільки я її розумію, то можу відчути і протанцювати всю пісню, враховуючи її сенс. Дуже рада, що в Тернополі є така студія, де я можу себе реалізувати, знайти свій потенціал - каже дівчина. - Я вже почала складати свої власні композиції з бачати.
Мар'яна додає, що їй не соромно танцювати серед великої кількості людей.
- Я людина відкрита, тут немає чого соромитись, все в межах культури. Наприклад, за кордоном всі танцюють на пляжах, на площах і незалежно від віку, - продовжує дівчина. – Українцям потрібно бути більш відкритими і не боятися.
30-річна тернополянка Надія розповідає, що спочатку їй було не по собі прийти і танцювати привселюдно, але з часом цей комплекс минувся.
- Я уже півроку займаюсь танцями. Багато чого навчилась за цей час. Ці танці дають мені багато енергії та спілкування, - каже Надя.
20-річний Василь каже, що такі танці позбавляють людину всіляких комплексів.
- Я з лютого місяця ходжу на ці танці. Я відчуваю свободу, стаю повністю вільним, не звертаю уваги на те, що скажуть навколишні. Під час цих танців починаєш інакше дивитись на світ. А ще вони повністю розслабляють тіло, - розповідає хлопець.
Стежте за новинами Тернополя у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.
№ 13 від 29 березня 2023
Читати номер
Віталій Гринчишин
Max Maximov
""геттон, геттон!!!!!"" , блєааать)))
автор ти красава, кльові назви придумав))5+
Наталя Кравчик
Zira Pryjmak