Тернополяни знову зібралися на транспортне віче (оновлено)

Тернополяни знову зібралися на транспортне віче (оновлено)

У неділю, 11 листопада, тернополяни знову прийшли на Театральний майдан, аби поінформувати містян про те, що зробили за тиждень з вимог минулого зібрання. Активісти та небайдужі жителі міста вимагають у влади бути чесними та відкритими при встановленні нової вартості на проїзд.

 

Якщо ви заплатили готівку і не взяли квиток – пам’ятайте: ці гроші не йдуть на потреби міста. Вони йдуть до кишені перевізника чи водія.

Відео дня

Тернополяни показали приклад, як згуртуватись і відстоювати свої права. Проте розслаблятись ще рано. Адже місцевий транспорт за старими новими тарифами їздить лише до 14 листопада.

Того ж дня відбудеться чргове засідання транспортної комісії. Тернополян, які хочуть проконтролювати процес і мають пропозиції – просять долучатись і приходити на засідання комісії.

  • Це ще не кінець і маршрутки за такими цінами їздять лише до середи, - каже на транспортному віче, що відбулось у Тернополі 11 листопада, активіст Олег Синовець. - Перевізники говорять, що працюють у збиток, їм це невигідно. Але коли депутати чи активісти пропонували розірвати договори, - все, тиша, ніхто вже нічого не говорить. Всі ми пам’ятаємо, як 7 листопада в кінці дня вийшла гучна заява на сайті міськради, що нібито мер пригрозив маршрутникам і вони всі виїхали на маршрути. Насправді це був «договорняк».

Віче 11 листопада не було настільки масовим, як минулотижневе. Наразі на Театральний майдан вийшла сотня-дві тернополян. Не помітили ми жодного представника влади чи транспортної галузі, чи перевізника-приватника. Один з них (умисне не називаємо прізвища – прим. авт) таки завітав на віче, постояв збоку. І коли журналісти підійшли до нього, аби записати коментар, перевізник залишив майдан.

Проте була поліція. До організаторів віче підійшов патрульний поліцейський та поцікавився дозволом на проведення акції. Мовляв, на 102 подзвонив невідомий і повідомив, що зібрання проводять без відповідних дозволів. Згодом ми з’ясували, що такий дзвінок до поліції справді був. Натомість копи перевірили дозволи. Претензій до організаторів не було.

Віче цієї неділі було більш інформативне. Організатори, як і обіцяли, розповіли городянам, що зроблено за тиждень.  

  • Аби уникнути всіх сірих схем, обов’язково заходите в маршрутку – беріть квиток, - звертаються до тернополян активісти. - Якщо ви заплатили готівку і не взяли квиток – пам’ятайте: ці гроші не йдуть на потреби міста. Вони йдуть до кишені перевізника чи водія.

Позитивно організатори відзначили, а люди це підтвердили оплесками, - місцеві флешмоби – як #пішки_на_роботу, започаткований журналістами 20 хвилин, який підтримало тисячі тернополян, так і #підвези. Городяни згуртувались, протестуючи проти драконівських тарифів.

885 підписів зібрали тернополяни минулої неділі під резолюцією до міськради про скасування рішення виконкому та протесту проти підвищення тарифів на проїзд. Наступного тижня організатори мають отримати відповідь, чи дослухалась влада до людей.  

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • той хто розуміє все
    то не активісти, а прості клоуни яким платять радикали з укропами для збурення тернополян
  • Діонісій
    то вже не віче, а показуха і піар. як завжти, почали по людськи, а буде все по тернопільськи. почались з'являтись активісти-піарасти якісь, все похереться знову.
  • Искра
    Вспоминайте слова которые власть стирает из памяти народа: СССР; Зарплата по труду; Ленин; Равенство; Справедливость; Дружба Народов; Мир во всём Мире; Большевики; Коммунисты; Уверенность в завтрашнем дне; Человек человеку друг, товарищ и брат.
    Составьте из них правильные предложения!
  • Старий ян
    Цікавий виступ Філії Марчук 5 процентів з білетика заберає приватна фірма системний звязок яка розмістила персональні дані на....  сервері то що брати білетики щоб ще більше збагачувати цю фірму і цим піднімати проїзд.  А може ми зробимо як в інших містах відмовились від системного зв'язку. Розумних зупинок які толком нічого не показують. Де транспорту. Аці гроші направити на пальне і проїзд буде 4гривні. А пасщиропотік і без білетика показуємо.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:20 У Підволочиську зустріли звільненого з полону Володимира Мотику play_circle_filled photo_camera 14:35 У Тернополі облаштують мобільний спортивний комплекс для ветеранів та громади 14:15 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 9 липня) 14:00 Судитимуть тернополянина та його спільників за незаконний видобуток корисних копалин Від читача 14:21 Ветеран відродив родинну справу завдяки гранту від держави 13:07 На Збаражчині чоловік убив дружину, а після цього вчинив самогубство — поліція 12:45 За зґвалтування неповнолітньої засудили жителя Борщівщини 12:23 Червоний рівень небезпеки: на Тернопільщині очікуються надзвичайні дощі, грози та град 12:04 У Білецькій громаді впав ворожий дрон. Місцевих просять не наближатися, аби той не здетонував 11:20 Шахрай пообіцяв стосунки, натомість видурив у тернополянки понад пів мільйона гривень 10:51 Помер український композитор Ігор Поклад 10:25 На Тернопільщині врятували собаку із глибокого колодязя 09:30 Підтоплений будинок і заблокована швидка: ніч на Тернопільщині була неспокійною 09:10 Росія вночі запустила по Україні 728 дронів й 13 ракет 09:02 На Тернопільщині через негоду знеструмлені понад 32 тисячі споживачів 09:00 Перестало битись серце захисника з Лановеччини Василя Костюка 08:00 Укрзалізниця запускає безбар’єрний вагон для пасажирів на кріслі колісному photo_camera 05:03 У Тернополі гучно. В небі над містом та областю — шахеди та ракети (ОНОВЛЕНЕ) photo_camera 22:01 Небезпечна краса: отруйні рослини, які можуть бути навіть біля вашого будинку photo_camera 21:00 Подарували шанс на життя: у Львові врятували 30-річну маму з Бучача завдяки донорській печінці photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up