Дана петиція з'явилася на сайті міської ради вчора, 4 січня. Автор пропонує замінити маршрутки тролейбусами, оскільки тарифи на проїзд збільшуються, а якість перевезень ні.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 25 від 24 червня 2026
Читати номер