Тернополянин створив групу для обміну ліками

Тернополянин створив групу для обміну ліками

Ігор Качмарський організував Facebook-спільноту "Обміняю чи подарую ліки. Тернопіль" для того, що віддати медикаменти тим, хто цього потребує.

 

"Щороку я переглядаю домашню аптечку і викидаю багато протермінованих ліків. Деколи цілі упаковки. Як правило їх не можна повернути до аптеки, бо коли виявляється, що вже не потрібні - чек давно загублено.
В цій групі учасникам пропонується влаштувати безплатний шерінг ліків, які вам зайві з різних причин, але ще придатні до вживання. Комусь це зекономить час, гроші і дозволить зробити добру справу.

Правила:
1. Тільки безкоштовний подарунок ліків. Ніяких продажів.
2. Ліки, які відповідають термінам придатності.
3. Зазначайте назву, дозування (якщо таке є), кількість таблеток, ампул і.т.д. Можна робити фото.

Група вільна. Можна додавати всіх френдів, хто живе в Тернополі.
Давайте спробуємо, що з того вийде", - пише Ігор Качмарський у спільноті "Обміняю чи подарую ліки. Тернопіль".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:00 Чому в Тернополі чоловіків силоміць «мобілізують» люди без форми play_circle_filled 14:00 Частина вулиць «Сонячного» буде з пониженим тиском води через промивку мереж 13:00 З веслами, піснями і жартами: пів сотні ветеранів підкорили Дністер на байдарках 12:00 У Теребовлянській лікарні працюватиме магнітно-резонансний томограф за 34 млн грн Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 11:00 Куди піти в Тернополі 13 – 14 червня: театр, концерти та події вихідних 10:00 Присвятила життя порятунку людей: перестало битись серце лікарки з Кременця Алли Шупіченко 09:00 У дворі будинку на Дружбі висадили квітник пам’яті на честь полеглих Героїв 22:00 У Тернополі влітку працюватимуть два луна-парки 21:30 Галицький камерний оркестр виступить із благодійним концертом у Тернополі 21:04 Молилася і монахів просила молитися. Як мати на Тернопільщині три роки чекала сина з полону 20:30 У парку «Здоров’я» облаштовують інклюзивний дитячий майданчик 20:04 «Витискали очі, коли затримували й пхали в авто». Як коментують конфлікт із ТЦК у Тернополі play_circle_filled 19:01 Після скарг на порушення прав громадян в Тернопільському ТЦК спецпрокуратура відкрила кримінальне провадження 18:00 У ПриватБанку понад 6 годин не працюватимуть ні карти, ні банкомати 17:30 Черешня майже по 300, а персики по 120: огляд цін на літні фрукти в супермаркетах Тернополя photo_camera 16:44 Затримання 37-річного підполковника ТЦК з Підволочиська: чим багатий і що про нього відомо 15:48 Бесага залишив крісло головного архітектора Тернополя. Він не раз потрапляв в епіцентр скандалів 15:17 У Тернополі викрили лікарів та завідувачку відділення на схемі з оформлення інвалідності
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up