Тернополянка просить підписати петицію про повернення тролейбусного маршруту №1

Тернополянка просить підписати петицію про повернення тролейбусного маршруту №1
  • Із 1 вересня у маршрутній мережі Тернополя відбулись деякі зміни. Тролейбус №1 змінив свій маршрут. Проте, як розповідають у міській раді, одиниць транспорту на маршруті лише побільшало.
  • Тернополяни кажуть, що через зміни вони не можуть нормально дістатись на роботу. 
  • Щоб повернути все так, як було, люди пропонують підтримати петицію. 

- Вже майже два роки ми щоранку їздимо з Дружби на Східний, - розповідає тернополянка пані Христина. -  Зі зміною маршруту руху тролейбуса №1 змінилась і кількість пасажиропотоку - тут теж все ясно: якщо людині потрібно на Східний, вона не буде об’їжджати через ринок, а краще зачекає на 1а. Як результат - пасажирів багато, не завжди всі вміщаються в транспорт.

За словами жінки, проміжок між 8:00 та 8:40 транспорту на Східний практично взагалі немає. О 08.30 є лише тролейбус, який їде напівпорожній, бо перед ним їдуть тролейбуси №5 та 3. Це все викликає обурення пасажирів. 

У тексті петиції пропонують два варіанти: внести зміни до маршруту або повернути маршрут тролейбуса №1 або ж збільшити кількість транспорту по маршруту 1А.

Як повідомляють у Тернопільській міській раді, відповідно до змін у мережі маршрутів громадського транспорту Тернополя Тролейбус №1 – додатково заїжджає через ринок та на вул. Довженка; Автобус №1А – залишиться без змін. На цьому маршруті рішенням збільшується кількість автобусів до 8 одиниць у робочі дні та 4 одиниці – у вихідні та святкові дні. Автобус, як і раніше, у поминальні дні буде виконувати рейси до міського кладовища.

- Автобусний та тролейбусний маршрути розділили. Раніше на маршруті було шість автобусів та два тролейбуси. Зараз на тому самому маршруті №1-а - вісім автобусів. - розповідає радник Тернопільського міського голови Антон Марчевський. -  Тролейбуси за маршрутом №1 курсують з 08.00 ранку до 17.00 через вулицю Живова попри ринок в напрямку Східного, заїжджаючи на зупинку "Автовокзал". У час до 08.00 та з 17.00 рейси проходять за старим маршрутом. Якщо петиція набере необхідну кількість голосів - її розглянуть звісно. Але чи є потреба повертати все назад - сказати не можу. 

З детальними графіками руху можна ознайомитись на сайті КП "Тернопільелектротранс". Наразі петиція на зміну маршруту набрала лише 10% із необхідної кількості голосів. 

Довідка

Підписати петицію ви можете за посиланням тут

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • ірина
    А, що на базар їздить одне бидло?  Мабуть не знаєш, звідки беруться продукти на твоєму столі
    Терен reply ірина
    Блін, та ні в одному місті нема такого базару-монстра, як в тому Тернополі! Можна ж відкрити площадки для ринків в кожному мікрорайоні, щоб і місто розвантажити і людям, щоб зручніше. Але ж то вуйки! Як прихопив, то все в ту мордяку пхає, аж давиться. Біля Ювілейного - забудували, на Симоненка - забудували, на Довженка - забудували,  на Дружбі - взагалі й не було. Все в центр, все щоб в одну мордяку лізло. От і преться все бидло на той базар. До речі, продукти на той базар з села беруться. Но то так, між іншим, для тих, хто того не знає і думає, що вони на тому базарі ростуть.
  • Єгорич
    Я категорично проти петиції.
  • Терен
    Вуйки вже просто шизанулись зі своїм базаром. Через місто не проїдеш, на залізничний вокзал ні з одного кінця міста не доберешся, бо все бидло на базар має їхати.
    тойво reply Терен
    таа.а причому тут вуйки?

    з автовокзалу після 18 на східний вже нічим не заїдеш.тому добре що пустили через ринок-автовокзал.

    але треба не змінювати маршрути,а відкривати нові.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Уродженець Гусятина Віталій Глют достроково вивів юнацьку збірну з футболу у фінал Євро-2026 20:00 Доглядав за тяжкохворою бабусею, але отримав 5 років тюрми: суд виніс вирок за дезертирство 19:10 Назавжди в сторю: на війні загинув поліцейський з Тернопільщини Іван Нагайовський 19:00 Уже є половина суми, але ми не можемо зупинитись : тернополяни збирають кошти на човен для військових Від читача 10:50 Викрили шахрайський кол-центр, учасники якого ошукали громадян США на понад 500 тисяч доларів. 18:00 Коли за продаж картоплі, кабачків та помідорів з городу доведеться платити податок 17:00 Школярі-футболісти з Тернопільщини вибороли бронзу на Всеукраїнському турнірі photo_camera 16:00 Добра справа на згадку про школу: випускники з Теребовлі передали кошти військовим 15:00 На ремонт лавок передбачили майже 500 тисяч гривень 14:00 Обірвалось життя 43-річного лікаря-хірурга, уродженця Тернопільщини Сергія Буковського 13:00 Лисиця забігла на подвір'я та покусала чоловіка у селі Бучацької громади. В тварини підтвердили сказ 12:00 Смачніші за м’ясні: готуємо відбивні з кабачків у паніровці та у клярі 11:00 Куди піти на кіно у Тернополі: добірка фільмів на вихідні 10:00 Смертельна аварія на трасі Одеса – Миколаїв: автобус зіткнувся з фурою, загинули 9 людей 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Похолока, Володимира Сторожука та Василя Росохи
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up