Тернополянка скаржиться, що на "Канаду" не їздять маршрутки

Тернополянка скаржиться, що на "Канаду" не їздять маршрутки
  • Єдину маршрутку, яка їздила на "Канаду" - 28, зняли з маршруту, бо КП "Міськавтотранс" не вистачає транспорту.
  • В управлінні транспорту пояснили, що КП мало пустити туди 21-й маршрут, але на нього теж не вистачає маршруток. 

- Раніше до "Канади" їздила 28-та маршрутка, зараз її вже немає, - каже мешканка вул. Коновальця Юлія. - Добратись в цей мікрорайон взагалі найскладніше в місті. І з нього так само. Так, є зупинки біля "Універсаму", на проспекті Злуки чи на "Східному", до яких можна пройтись. Але на "Канаді" теж є зупинка для громадського транспорту. Чому туди знову не пустять маршрутку?

У КП "Міськавтотранс" кажуть, що в літній період не вистачає маршруток, тому 28-й маршрут на "Канаду" більше не їздить. Але, як пояснив начальник управління транспорту, комунікацій та звʼязку Ігор Мединський, комунальне підприємство мало пустити на "Канаду" 21-шу маршрутку. 

- Цей перевізник виграв конкурс, де є 21-й маршрут, який він повинен обслуговувати, - каже Ігор Мединський. - Але майже двадцять автобусів розірвали з комунальним підприємством угоди. Тому підприємство не має чим закривати ці маршрути. 

Якщо перевізник не знайде виходу з ситуації, то, як пояснив Ігор Мединський, в управлінні поставлять питання про розірвання угоди з КП "Міськавтотрансом". 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Герасимчук Ростислав
    Дібіли
    Vitalii Hnativ reply Герасимчук Ростислав
    ...ті шо купили квартиру на канаді )
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Баба Оля з Тернопільщини вирощує мандарини серед зими, ділиться рецептами та має 100-тисячний TikTok play_circle_filled photo_camera 21:00 Приміщення слідчих ізоляторів колишнього КДБ на Коперника суд вимагає віддати під охорону 20:28 Графік відключення світла в Тернополі та області на 20 січня 20:00 Смерть однорічного Єремія під час лікування зубів: суд досліджує докази захисту медиків Від читача 17:03 Які зміни відбудуться для роботодавців у 2026 році❓ 19:15 Одразу чотири автівки не розминулися біля Гаївського мосту 19:02 Як почувається немовля, яке знайшли у під’їзді та чи зможе мама повернути дитину 18:00 Учениці тернопільської художньої школи перемогли на конкурсі у Відні 17:20 На війні загинув працівник Тернопільського медуніверситету Ігор Степанов 16:45 Сонячне гало: рідкісне природне явище помітили на Тернопільщині 16:07 Є генератори та ліхтарики: «20 хвилин» запитали, які умови в садках Тернополя й області (голосуйте і ви) 15:46 Скринінг здоров'я 40+: як зареєструватись та де пройти безоплатно мешканцям Тернопільщини 15:15 Майстра лісу з Тернопільщини звинувачують у недбалості: сума збитків — 750 тисяч гривень 14:35 Тернополянка не впустила комунальників на балкон збити бурульки з даху 14:00 Майже 5 мільйонів передбачили на вивезення снігу з Тернополя 13:25 Смертельні пожежі на Кременеччині: поліція з'ясовує обставини двох нещасних випадків 13:00 У Тернополі вісім закладів освіти отримали генератори 12:35 Водій, який постраждав в ДТП на об'їзній, був в стані наркотичного сп'яніння — поліція 12:00 Під час ліквідації пожежі на Кременеччині виявили загиблу жінку 11:30 У Тернополі чоловік викрав телефон у 12-річного хлопця — поліція
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up