Тернополянка Яся продає спечені з мамою кекси — кошти передають на підтримку ЗСУ
Тернопільські діти долучаються до допомоги нашим захисникам.
Про добру справу дівчинки Ясі з Тернополя розповів на своїй сторінці у соцмережі міський голова Сергій Надал.
— Тернополянка Яся разом з своєю мамою випікають кекси, які дівчинка потім продає на вулицях міста. Всі отримати кошти передає на підтримку наших захисників, — йдеться у повідомленні.





У коментарях читачі дякують дитині та її мамі за їхню працю.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли, як маленькі тернополяни організували ярмарок на підтримку ЗСУ. Діти три дні продавали солодощі в Центрі Тернополя.
А на Симоненка, 5 діти організували ярмарок і за виручені кошти придбали наколінники для воїнів.
Також ми розповідали про дітей з Чорткова, які зібрали кошти на підтримку наших захисників.
Читайте також
- 12-річний переселенець з Бердянська продає лимонад у Тернополі та допомагає ЗСУ
- ФОТО ДНЯ: тернопільські діти продавали прикраси з бісеру, щоб допомогти ЗСУ
- Вторгували три тисячі гривень. Як маленькі тернополяни збирали гроші для ЗСУ? (ВІДЕО ДНЯ)
- Фото дня: маленькі тернополяни організували благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ
- Школярка з Чорткова, яка постраждала від ракетного обстрілу, зібрала гроші для українських захисників
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.