Тернополянка Яся продає спечені з мамою кекси — кошти передають на підтримку ЗСУ

Тернополянка Яся продає спечені з мамою кекси — кошти передають на підтримку ЗСУ

Тернопільські діти долучаються до допомоги нашим захисникам.

Про добру справу дівчинки Ясі з Тернополя розповів на своїй сторінці у соцмережі міський голова Сергій Надал.

— Тернополянка Яся разом з своєю мамою випікають кекси, які дівчинка потім продає на вулицях міста. Всі отримати кошти передає на підтримку наших захисників, — йдеться у повідомленні.

У коментарях читачі дякують дитині та її мамі за їхню працю.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, як маленькі тернополяни організували ярмарок на підтримку ЗСУ. Діти три дні продавали солодощі в Центрі Тернополя.

А на Симоненка, 5 діти організували ярмарок і за виручені кошти придбали наколінники для воїнів.

Також ми розповідали про дітей з Чорткова, які зібрали кошти на підтримку наших захисників.

Читайте також

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up