ТОП-5 книг, які допоможуть почати 2021-ий рік вдало (література нон-фікшн)

ТОП-5 книг, які допоможуть почати 2021-ий рік вдало (література нон-фікшн)
  • З нового року треба треба втілювати у життя корисні звички. Найкращою із них буде - читання. 
  • Ми підготувати підбірку новеньких книг, які допоможуть сплатувати свій рік та провести його продуктивно. 

1. "Розпали вогонь" Даніелла Лапорт

Про книгу: Авторка знає все про злети і падіння, про темні смуги в житті і зневіру. Тепер вона ділиться надважливими секретами: як підтримувати в собі незгасимий вогонь, що допоможе здійснити найшаленіші мрії. Поговоримо про все: про ілюзію абсолютної компетентності й міфічний життєвий баланс. Про те, чому страх - це нормально, а наполеглива праця не завжди приносить плоди. Про принципи, які можуть зламати життя, про навичку казати "ні" та ще багато іншого.
 


2. "Рік продуктивності" Кріс Бейлі

Відео дня

Про книгу: Автор цієї книжки провів сотні експериментів із підвищення продуктивності, проаналізував велику кількість дослідів, визначивши врешті 25 потужних тактик. У цій книжці Бейлі наводить найефективніші практики підвищення продуктивності, переплітаючи їх з історіями власного життя та інтерв'ю з найвідомішими світовими експертами. Ця книжка одночасно дасть корисні поради та розважить читача.

 

3. "Стратегії геніїв" Девід Йоффе, Майкл Кузумано

Про книгу:
  «Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Гейтса, Енді Гроува та Стіва Джобса»  - це книга про те, як керували своїми компаніями одні з трьох найбільших інноваторів свого часу. Завдяки їй ви дізнаєтеся: що повинен знати та вміти видатний стратег як відмова від найуспішнішого продукту допомогла розвинути цілу індустрію про «канібалізацію бізнесу» коли деталі дійсно важливі … та багато іншого. Ця книга не тільки про стратегію для технологічних компаній, але й про те, як працюють сміливі, пристрасні та розумні керівники. Обов'язкова до прочитання тим, хто прагне розширити межі бізнесу

4. "Як не боятися відмов і рушити до мети" Цзя Цзян

Про книгу: «100 днів відмови» – блог і відео-серіал, автор якого долав страх перед «ні» питаннями, на які часом просто неможливо відповісти згодою. Врешті, «мистецтво успішного запитування», яке опанував Цзя Цзянь, зробило його успішним підприємцем, і тепер він ділиться власними відкриттями про те, як налаштуватись на досягнення будь-яких цілей, не зупиняючись перед відмовами. Якщо ви вже навчилися «завжди казати так», можливо, вміння інколи чути «ні» – єдине, що відділяє вас від мети?

5. "Не божеволій на роботі" Джйсон Фрайд, Девід Хенссон 

Про книгу: Почати працювати раніше, щоб пізніше завершити. Виконувати роботу якомога довше по буднях та на вихідних. Гарувати за найменшої нагоди, будь-де, будь-коли. Життя як суцільне підтягування «хвостів»: «Загорніть мені роботу, беру з собою!» Гадаєте, це норма? Аж ніяк! Це — божевілля. Люди дедалі більше працюють і дедалі менше встигають. Настав час для великого та грізного апгрейду! Пора дозволити людям спокійно працювати й не смикатися. Саме це необхідно для великих звершень.

 

 

Діліться у коментарях мотиваційними книгами, які прочитали ви. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Василь Потюк

    О, як цікаво. Публікується свіжа стаття разом з моїм минулорічним коментарем.

    Цікаво чи хоча б книжки змінили? Зроблю собі скріншот, бо відчуваю, що на початку 2022 ця стаття знову з’явиться.

    Це вперше я шкодую, що оплатив преміум доступ. Бо виявляється, що ви публікуєте архіви замість того, щоб писати щось нове
  • Василь Потюк

    Вся мотиваційна література написана на один лад. Не варто нею захоплюватися, однієї книжки в рік цілком достатньо. Рекомендують - бо модно зараз, ніхто не переймається, що вона дасть читачу.

    Набагато корисніше читати грн-фікшн, який роширить загальні знання або підвищить професійні навички. Ніл Ферґюсон, Іцхак Адізес, Мітіо Каку, Джаред Даймонд і їм подібні. Це принесе вам набагато більше користі, ніж «мисли позитивно», «візуалізуй свої мрії», «уяви себе вже успішним» і т.д.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 «У ногу прилетів осколок боєприпаса»: 47-річний захисник з ампутацією проходить реабілітацію у Тернополі 21:03 Мрію повернутия до Тернополя: де зараз американський співак який виступав у центрі міста play_circle_filled photo_camera 20:01 У Тернопільському музеї влаштували Великодню майстерню photo_camera 19:00 По 15 років тюрми присудили трьом депутатам держдуми Від читача 13:58 На платформі Мегого вийшов короткометражний фільм Віталія Кікотя «Сумні портрети». 18:15 На «Дружбі» ремонтують аварійні сходи: що змінилося? 17:33 Як в Україні буде відбуватись мобілізація ув'язнених. Пояснює юрист 16:50 Неймовірні магнолії та сакури розквіли в Кременецькому ботанічному саду. Як туди дістатись photo_camera 16:10 У Тернополі засудили екскерівника податкової та його сина, які вимагали 40 тисяч доларів неіснуючого боргу 15:35 В Україні презентували законопроект про відбудову та відновлення 14:53 Видання «20 хвилин» на мапі рекомендованих медіа в Україні. Читайте лише перевірені факти! photo_camera 14:30 Ветерани та ВПО можуть скористатись безкоштовною послугою переїзду в Україні (Новини компаній) 14:17 На Тернопільщині — штормове попередження 13:45 У Тернополі виділили майже 2,6 млн гривень на техніку для школярів 13:08 У Тернополі зустріли колону «На щиті» із полеглим Героєм Василем Друзюком (ВІДЕО ДНЯ) play_circle_filled photo_camera 12:40 У Тернополі пенсіонерка травмувалась в маршрутці, коли водій раптово пригальмував 12:05 Суддю не каратимуть за перевищення швидкості, а тернопільського поліцейського, який його зупинив — звільнили 11:25 У Тернополі водійка на LEXUS в'їхала у перешкоду прямо перед відділком поліції. Була напідпитку 10:50 У Ланівцях зустрічатимуть кортеж «На Щиті»: загинув Герой Василь Друзюк 10:10 В Україні прогнозують зростання зарплат. Кому на нього розраховувати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up