Трьох депутатів виключили з «Батьківщини» та запропонували їм здати мандати

Трьох депутатів виключили з «Батьківщини» та запропонували їм здати мандати
На сесії міькради, 24 березня, депутати затвердили проект змін до Генплану міста з можливістю достроково внести зміни у цей містобудівний документ. “ЗА” зміни до Генплану проголосувало 26 депутатів з 36 присутніх.

Тернопільська міська «Батьківщина» вирішила виключати з партії трьох своїх депутатів, яку  проголосували за внесення змін до Генплану під час сесії міськради всупереч позиції партії.  На оскарження такого рішення, відповідно до статуту, у них є місяць. 

Також цим депутатам запропонували добровільно здати мандати. Відповідні рішення прийняли 28 березня на спільному засіданні бюро Тернопільського міського осередку ВО «Батьківщина» та фракції цієї ж партії у Тернопільській міській раді. 

Нагадаємо, чи не найгостріше у Тернополі останні кілька місяців обговорювалось питання про внесення змін до діючого Генплану.  Адже у пресі з’являлась неодноразово інформація про фальшування  посадовцями міськради та його управлінь основного містобудівного документу. Крім того, чимало запропонованих змін навряд чи корисні громаді, бо ж мова про зменшення зелених насаджень в різних частинах міста. Відтак чимало тернополян, громадських активістів просили депутатів не голосувати «за» зміни.

 Питання ж про внесення змін виносили на сесію двічі, і за другим разом його таки протягнули. «За»  під час сесії 24 березня проголосували 26 депутатів із 36 присутніх. Серед них і четверо з фракції «Батьківщина», хоча  своїм партійцям міська «Батьківщина» рекомендувала не голосувати за  зміни до Генплану. 

- За вчинення дій, що наносять шкоду авторитету партії, Статутом нашої організації передбачене партійне стягнення у вигляді виключення з партії. Саме цей вид покарання застосували до депутатів Тернопільської міської ради від фракції “Батьківщина” Шоломейчук Наталії та Поврозника Петра, - каже голова міського осередку ВО “Батьківщина” Микола Сліпченко. - Щодо депутата Артимовича, який є членом бюро обласної організації, ми направили клопотання до вищих керівних партійних органів про його виключення з партії. На Володимира Гринду ми не можемо накладати будь-які партійні стягнення, бо він не є членом партії. 

На оскарження прийнятого рішення у статутному органі вищого рівня, за словами пана Сліпченка, у покараних партійців є місяць.

- Що стосується нашого підходу, окрім як виключення з партії, ми звернулись  з пропозицією до цих депутатів здати мандати, - додає очільник міського осередку «Батьківщини». – За це більшістю проголосували на зібранні.  Третє питання, яке виносили на зібрання і яке підтримала більшість, стосується підтримки бюро народної ініціативи щодо відкликання депутатів (ст. 37, 38 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні»). Наша партійна організація  готова пройти цей довгий і непростий процес, якщо не буде з боку тих партійців, на яких накладено стягнення, розуміння того, що саме партії вони завдячують перебуванню у міськраді. І будь-які  дії, направлені на її дискредитацію серед громадськості, неприпустимі. І не може бути винятків.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Dmitriy Azimov
    Які проекти міжнародної  допомоги сприяють децентралізації у вашій області можна дізнатися тут

    http://donors.decentralization.gov.ua/
  • Анонім
    "Батьківщині" виключення тих депутатів -зрадників це не допоможе  підняти рейтинг на виборах .Раніше треба було думати кого вони в списки беруть .Набрали всякий зброд ,а тепер щось рипаються .
  • Петро Білецький
    На палю ше їх посадити
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:30 Їхав 120 км/год і був п’яний: у Великій Березовиці затримали водія 14:50 2,21 проміле та 400 доларів хабаря: на Тернопільщині водій намагався «відкупитися» від поліції 14:21 Майже два тижні деякі будинки в Тернополі будуть без гарячої води (адреси) 13:50 На залізничному вокзалі в Тернополі обікрали львів'янина, поки той задрімав Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 13:15 Кардинал Микола Бичок очолив поминальну літургію на Пантеоні Героїв у Тернополі 12:40 Діти на самокатах, велосипедах і мотоциклі потрапили в аварії на Тернопільщині за одну добу photo_camera 12:10 На Бандери сталася пожежа в недіючому будинку культури 11:35 Викрав дві автівки за день та вчинив аварію: п'яний чоловік з Чортківщини влаштував «кримінальний квест» 11:00 Зіштовхнулися автівки на вулиці Текстильній: що відомо 10:40 У Тернополі посеред міста з руки чоловіка зірвали годинник та відібрали телефон 10:05 На 33-му році життя помер священник родом з Тернопільщини Володимир Війтишин 09:35 Чотири дитсадки у Тернополі термомодернізували: оновили фасади, утеплили і встановили нове обладнання photo_camera 09:00 Герою назавжди 20: Золотопотіцька громада прощається з воїном Богданом Шкатуляком 08:00 Оцінки в школах ставитимуть по-новому: що зміниться для школярів 1-9 класів 22:00 Замкові таємниці: до Дня міста у Тернополі відбудеться благодійна костюмована екскурсія 21:01 Очевидці не розгубилися: як у Тернополі врятували чоловіка з раптовою зупинкою серця 20:04 Сучасна операційна у «Клініці професора Стефана Хміля»: показуємо, у чому її особливість play_circle_filled photo_camera 19:00 Зарплати вчителів та студентські стипендії підвищать з 1 вересня 18:16 На Бандери працівниця поліції збила чоловіка на пішохідному переході
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up