«Це жах, як з таким їхати?». У Тернополі п’яний водій таксі заснув на дорозі

«Це жах, як з таким їхати?». У Тернополі п’яний водій таксі заснув на дорозі

Незвичний інцидент трапився вночі 13 червня. Тернополянин Андрій Грошко виставив у соцмережах відео, як водій автомобіля таксі у нетверезому стані скоїв аварію, потім пішки намагався втекти від поліції, але заснув по дорозі.

«Просто якийсь екш», - пишуть тернополяни у коментарях. «Це жах, як з таким їхати?!» - обурюється пані Наталія.

На відео із соцмереж очевидці розповідають, що водій машини із шашкою служби таксі врізався у автомобіль, а потім хотів втекти – пішки. Але не зміг. Коли працівники поліції намагалися з ним поговорити, він просто заснув на обочині.

«Отак працюють таксисти!»

- Отак у Тернополі працюють таксисти! – розповідає "20 хвилин" автор відео. - Я випадково проходив вулицею. Був свідком того, як на місці вже працювала поліція. Водій був нульовий. Люди казали, що він в'їхав у Mitsubishi раз, потім здав назад і ще раз стукнув. Це добре, що ніч була, і людей на зупинці не було чи хтось дорогу не переходив. Від освідчення чоловік відмовився, і просто заснув на дорозі. Патрульні перенесли його на заднє сидіння авто. Поки оформляли ДТП, викликали евакуатор, він увесь час спав. 

У поліції даний факт підтвердили. Як повідомили у прес-службі патрульної поліції в Тернопільській області, близько 01:15  на вул. Л. Українки водій, 1974 р.н., керуючи автомобілем Daewoo Lanos, з ознаками алкогольного сп’яніння (від огляду відмовився) здійснив зіткнення з Mitsubishi Outlander. На порушника винесли постанову за ч. 1 ст. 130, за ст. 124 КУпАП, посвідчення водія не вилучалось.

На відео чітко видно, що біля пасажирського сидіння була пляшка. Очевидці припускають, що там міг бути алкоголь.

Журналістка «20 хвилин» звернулась у службу таксі 579, шашка якої була на авто порушника. Адміністратор Мар’яна сказала, що про цей випадок вперше чує – від нас.

- Ми від вас тільки про це і дізналися, - говорить вона. – Раніше в нас такого не  було, це вперше.

Жінка погодилась перевірити, чи справді цей водій працює у них. За номерними знаками співрозмовниця уточнила дані.

- Так, і справді у нашій базі є таке авто, - каже адміністратор. – Він працював 12 червня, останнє замовлення брав о 18.00.

ДТП трапилась вночі, отже, водій уже не працював, принаймні, замовлення на базі не брав, запевняють там.

Уперше про це почули від журналістів

- Ми не знаємо, чому він їздив із шашкою на машині, адже після зміни повинен був її зняти. Після 12 червня цей водій на роботу більше не виходив. Він їздить на власному автомобілі. Служба таксі 579 лише надає йому інформаційні послуги, - розповідає пані Мар’яна.

За її словами, адміністрація обов’язково відреагує на цей випадок і вирішить питання про співпрацю з цим водієм.

- Це пляма на нашу репутацію, але ми про даний інцидент до вас навіть не знали, - каже вона. – При прийомі на роботу усі водії проходять медогляд, а також технічний огляд авто.  Заступаючи на зміну, вони повинні бути у тверезому стані. Якщо у пасажирів є сумніви щодо стану водія чи справності машини, або ж поїздка була для них дискомфортною, просимо повідомляти про це диспетчерам.

 

А ви задоволені тим, як працюють водії таксі у місті? Чи виникали негативні ситуації – відповіді залишайте у коментарях до тексту.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (24)
  • Віктор
    Таких уродів треба права забирати по жетєво!!!
  • Mykola Dudar
    Професійне вигоряння
  • Віктор
    В них не один такий герой їздить  і на 917 828 ці ж герої їздять ! Всі знають що кончений наркоман, а привозять на експертизу - кров чиста)) як таке може бути, може пора за наркодиспансер братися по серйозному відповідним службам?
  • 777
    Краще пішки ходити чим з такими підерасами таксістами їздити
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Школяр із Бучача здобув четверте місце на міжнародному шаховому турнірі у Берліні photo_camera 21:46 У Тернополі просто неба проводять вечір українського кіно photo_camera 21:00 Жителі Тернопільщини вітають Україну з Днем Незалежності: підбірка з соцмереж photo_camera 20:04 «Мама не дочекалася сина 13 днів». З полону повернувся Сергій Єднак Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 19:00 Як Тернопіль пов'язаний з історією незалежності України: ексклюзивно з екскурсії містом play_circle_filled photo_camera 18:00 Шахраї ошукали трьох жителів Тернопільщини на понад 155 тисяч гривень 17:20 Батькам, в яких народжується маля, пропонують відстрочку на рік: у Раді зареєстрували законопроєкт 16:50 Президент відзначив шістьох уродженців Тернопільщини державними нагородами та званнями 16:10 У День Незалежності воїни тернопільської бригади встановили український прапор на території рф play_circle_filled 15:30 Юні ампфутболісти з Тернополя зустрілися з Андрієм Шевченком 15:10 Повітряний щит для Сходу: долучайтеся до збору «Східний Бар’єр» (соціальна реклама) 14:50 Додому з ворожого полону повернули десять українських військових. Їх усіх вважали зниклими безвісти photo_camera 14:30 Вдруге оголосили тендер на відновлення і утеплення постраждалого від ракетної атаки будинку на 15 Квітня 14:00 У Тернополі зʼявився сквер на честь працівників енергетики play_circle_filled photo_camera 13:45 У Тернополі відзначили День Незалежності України photo_camera 13:12 Отруєння родини на Тернопільщині: що дізналися про події, загиблу та інших потерпілих 13:00 На 15 Квітня зіткнулися чотири автівки — є потерпілі 12:30 Пожежа в житловому будинку на Тернопільщині забрала життя 53-річного чоловіка 11:52 На 15 Квітня чоловік прочищав труби з кислотою і пошкодив каналізацію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up