Цього року на "Гурби-Антонівці" приїхало понад 200 учасників

Цього року на "Гурби-Антонівці" приїхало понад 200 учасників

На 15-ту спортивно-патріотичну теренову гру "Гурби-Антонівці" 29 квітня зʼїхались учасники не лише з України, а й з-за кордону. Гра традиційно відбулась у лісовому масиві між селами Антонівці та Гурби на межі між Тернопільською та Рівненською областями. 

 

Цього року на гру приїхало понад 200 учасників з усієї України – Харківщини, Сумщини, Київщини, Тернопільщини, Львівщини, Житомирщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини, Луганщини та інших областей. Також приїхали учасники з Литви та США. 

- Це вже 15-та гра, і зараз в організаційному комітеті немає жодної людини, яка стояла на витоках "Гурбів-Антонівців", - зазначила голова МНК Соломія Фаріон. - Але гра продовжується і щороку збирає молодих патріотів.

Щороку гра відбувається у лісовому масиві Гурби, на терені площею 25 км кв. безперервно протягом 60 годин. У грі беруть участь 2 курені, тобто команди та загін диверсантів. Перемогу здобуває курінь, який зумів захопити прапор супротивника та здобути найбільшу кількість балів - "життів" суперника.

Цьогорічна гра була присвячена 75-річниці створення УПА. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • свєта
    це було круто. Дівчата показали справжній клас
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Небезпечні обряди та духовний обман: Бучацька єпархія застерігає від діяльності «цілителів» 20:00 Війна як партія без антракту — історія артилериста Диригента 19:00 Зросли на 10, а подекуди й майже на 100 грн: як змінилися ціни на проїзд із Тернополя до міст області 18:00 Пенсії в Україні зростуть з 1 березня, але не для всіх: кому і наскільки підвищать Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 17:00 На поточний ремонт асфальту – 300 мільйонів. Нова закупівля у Тернополі 16:00 Старі купюри номіналом до 10 гривень більше не прийматимуть: де можна обміняти 15:00 Ветеран відроджує старовинний млин неподалік Теребовлі: у планах музей і культурний простір 14:00 Підпалила чоловіка і облила суперницю «Кротом»: у Бережанах судили матір трьох дітей 13:00 31-річний майор з Тернопільщини Ігор Дикун став командиром 32-ї окремої механізованої бригади 12:00 Від «Буремного перевалу» до «Аватара»: що показують у кінотеатрах Тернополя у вихідні 11:00 Відійшов у вічність викладач Тернопільського педуніверситету Євген Кальба 10:00 Тернопільський медуніверситет офіційно має нового ректора: Міністр представив Петра Лихацького 09:02 Сержанта з Тернопільщини нагородили відзнакою Міністра оборони України «За зразкову службу»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up