У 29 школі хтось розбризкав газ із балончика. Діти пчихали і кашляли (оновлене)

У 29 школі хтось розбризкав газ із балончика. Діти пчихали і кашляли (оновлене)

Про іницидент у школі № 29 редакцію "20 хвилин" повідомила бабуся однієї із учениць. Жінка каже, що в туалеті розбризкали якийсь газ, можливо, із балончика. 

- Близько 13.00 мені зателефонувала внучка, сказала, що дітей відпустили додому, - каже тернополянка. - Бо хтось в туалеті бризнув з газового балончика. Діти пчихали, кашляли, медсестра намагалася їм помогти. 

Про інцидент у школі №29 пишуть і в соцмережі "Фейсбук". 

"Надходить інформація від батьків дітей 29 школи, що сьогодні під час уроків, в туалеті першого поверху хтось розбризкав невідому речовину. Дирекція школи намагається замовчати цей інцидент. Дітей з уроків не відпускають. Фахівців не викликають. Провітрювання не здійснюється. Діти скаржаться на кашель, першіння в горлі, відпрошуються в медпункт, просять батьків забрати. Добровільно вчителі дітей не відпускають. Яскравого запаху в коридорах не відчутно. Молодша школа не постраждала. Ймовірно, розбризкали газовий баланчик", - пишуть у соцмережі.

У прес-службі управліня ДСНС в Тернопільській області нам повідомили, що до них звернення із школи № 29 не надходили. Невідомо нічого про цей інцидент і в управлінні патрульної поліції в Тернопільській області. Директор школи №29 Анатолій Ятищук повідомив, що уроки тривають, жодного зриву навчального процесу не було. 

- Хтось з учнів після другого уроку в кабінці учнівського туалету розбризкав перцевий газ із балончика, - пояснює директор школи. – Оскільки випадок стався під час перерви, то технічний персонал зразу це виявив і провів дезінфекцію. Все помито і приміщення провітрено. Уроки не зірвались, навчальний процес тривав.

Потреби викликати рятувальників чи поліцію, як каже пан Ятищук, не було. До шкільного медпункту учні справді звертались зі скаргами на погане самопочуття, але жодних ознак газового отруєння у них не виявили. Жодного запаху в коридорах школи не відчутно.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:02 Графік відключення світла в Тернополі та області на 11 лютого (оновлюється) 11:00 Іпотека єОселя працює за новими правилами: які зміни 10:30 Розклад виступів українців на Олімпіаді-2026 11 лютого: хто та коли змагається 10:00 На щиті у село Гумниська повертається Герой Ігор Балук: понад два роки його вважали зниклим безвісти Від читача 18:28 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: тернопільські поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 09:30 11 лютого у Тернополі лататимуть ями на семи вулицях 09:10 У Зеленського відреагували на «інсайд» FT про вибори та референдум в Україні 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Петром Головатим та Миколою Юрченком 08:00 Кому з пенсіонерів потрібно пройти фізичну ідентифікацію 22:00 Антитіла приїдуть у Тернопіль у межах туру «Вдома» (партнерський проєкт) photo_camera 21:00 Чим займається після звільнення ексначальник Тернопільської ОВА В'ячеслав Негода 20:01 Діагностика та ремонт генераторів у Тернополі: ціни «кусаються», а попит високий 19:00 Тернополяни скуповують ліхтарики та лампи на акумуляторах: скільки вони коштують та де дешевше 18:10 Кому потрібно звернутись до Пенсійного для перерахунку пільг на компослуги 17:30 «Усі — рівні перед Законом»: ветерани про вбивство чотирьох поліцейських 17:01 Півстоліття присвятив медицині: помер лікар з Більче-Золотецької лікарні Євген Пудяк 16:40 Школа №19 у Тернополі тепер має сучасний STEM-кластер за 3,9 млн грн 16:15 У Тернополі створено розгалужену мережу 15 пунктів обігріву та понад 40 закладів-партнерів: Сергій Надал (пресслужба Тернопільської міської ради) 16:10 У Тернопільській окружній прокуратурі новий керівник 15:45 Прокуратура вимагає повернути Бучацькій громаді понад 34 га землі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up