У Білецькій громаді буде чутно вибухи: працюватимуть піротехніки
Піротехніки ДСНС знищуватимуть боєприпаси. Тому в Білецькій громаді на Тернопільщині може бути гучно.
Попередження опублікували в Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області.

— 18 вересня близько 14:00, поблизу села Плотича працюватимуть піротехніки ДСНС. Вони знищуватимуть 101 одиницю боєприпасів часів Другої світової війни, виявлених у лісовому масиві села Рідколісся Монастириської громади, — йдеться в повідомленні.
Усі роботи проводитимуться з дотриманням необхідних заходів безпеки. Під час операції місцеві жителі можуть чути звуки вибухів.
— Просимо зберігати спокій та уникати паніки. Дякуємо за розуміння, — написали в ДСНС.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що 6 вересня поблизу Тернополя працювали піротехніки ДСНС. Вони знищували значну кількість боєприпасів часів минулих воєн.
Читайте також:
Для бережанських школярів рятувальники провели насичений «Урок безпеки»
Піротехніки на Тернопільщині знешкодили артснаряд часів Другої світової війни
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.