У Білецькій громаді буде чутно вибухи: працюватимуть піротехніки

У Білецькій громаді буде чутно вибухи: працюватимуть піротехніки

Піротехніки ДСНС знищуватимуть боєприпаси. Тому в Білецькій громаді на Тернопільщині може бути гучно.

Попередження опублікували в Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області.

На зображенні може бути: текст

— 18 вересня близько 14:00, поблизу села Плотича працюватимуть піротехніки ДСНС. Вони знищуватимуть 101 одиницю боєприпасів часів Другої світової війни, виявлених у лісовому масиві села Рідколісся Монастириської громади, — йдеться в повідомленні.

Усі роботи проводитимуться з дотриманням необхідних заходів безпеки. Під час операції місцеві жителі можуть чути звуки вибухів.

—  Просимо зберігати спокій та уникати паніки. Дякуємо за розуміння, — написали в ДСНС.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що 6 вересня поблизу Тернополя працювали піротехніки ДСНС. Вони знищували значну кількість боєприпасів часів минулих воєн.

Читайте також:

Для бережанських школярів рятувальники провели насичений «Урок безпеки»

Піротехніки на Тернопільщині знешкодили артснаряд часів Другої світової війни

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up