У костелі в Чорткові розпочали реставрацію віконних вітражів

У Домініканському костелі Святого Станіслава в Чорткові почали реставраційні роботи над двома віконними вітражами, розташованими у південній боковій наві храму.
Про це повідомили в Чортківській міській раді.
Офіційний дозвіл на реставрацію релігійній організації «Парафія Святого Станіслава Римсько-Католицької Церкви у Чорткові» надав департамент культури та туризму Тернопільської обласної державної адміністрації.
— До роботи залучили досвідченого майстра, який спеціалізується на реставрації вітражного мистецтва, щоб зберегти автентичність та красу історичних елементів, — зазначили в міській раді.
Вітражі відновлять у їхньому первісному вигляді, зберігаючи унікальну конфігурацію та стиль, що гармонійно поєднується з архітектурою храму.
— Це важливий крок у збереженні історичної та архітектурної спадщини цього сакрального місця, — йдеться у повідомленні.
Дивіться також відео про костел святого Станіслава у Чорткові.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що приховує костел в Чорткові та як відкриття, зроблене там, пов’язане з війною проти росії?
Читайте також:
Чортківчанка Христина Глухан створила метрову копію Собору-Тризуба із паперу
Чортківські старовинні двері реставруватимуть в Івано-Франківську
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Маряна Шигінська