У долині тюльпанів цієї весни висадили три мільйони квітів. Як поїхати в українську Голландію

У долині тюльпанів цієї весни висадили три мільйони квітів. Як поїхати в українську Голландію
  • Унікальне море різнобарвних тюльпанів можна побачити і в Україні. Долина тюльпанів на Чернівеччині вже кілька років поспіль дивує туристів. Цього року українська Голландія змінила локацію - тюльпанове поле переїхало з Мамаївців на територію клубу сімейного відпочинку “Буковинська Троя” у селі Реваківці Кіцманського району, що за 20 кілометрів від Чернівців.
  • Чим дивуватиме цього року долина тюльпанів і коли варто туди їхати, “20 хвилин” розповів власник квіткового поля, підприємець Олександр Стратійчук.

За його словами, тюльпановий сезон триватиме орієнтовно до 5 травня. Весь цей час відбуватиметься фестиваль “Долина тюльпанів”. Наразі квіти тільки починають цвісти. Цього року цвітіння затягнулося через холодну погоду.

- Відкриття сезону у долині тюльпанів відбулося 14 квітня - це початок цвітіння, - повідомив Олександр Стратійчук. - А далі побачимо, як буде, бо погода псується. На вихідних 20-21 квітня розцвіте лише 15% тюльпанового поля. Пік цвітіння припаде на другу частину наступного тижня. Сподіваємось, що тюльпани цвістимуть два тижні, а то й довше.

Цього року, за словами пана Стратійчука, долина тюльпанів “переїхала” у комплекс “Буковинська троя” у селі Реваківці, що за 10 км від Снятина і за 20 км від Чернівців. Якщо добиратися з Тернополя, то варто доїхати до Кіцмані, звідти до Дубівців і ще два кілометри до самої долини. Мандрівка туди забере лише день, а вражень буде на весь рік!

Цього року тюльпанове поле обіцяє здивувати туристів. Тут висадили ще більше нових сортів тюльпанів, загалом відвідувачів обіцяють здивувати трьома мільйонами квітів, які висадили у формі карти України.

- Цьогорічне поле не зрівняється з минулорічним. Воно вдвічі більше!  - каже Олександр Стратійчук. - Ми висадили майже 50 сортів тюльпанів з Голландії на ще більшій території - майже півтора гектара. Окрім того, поміж квітами зробили доріжки, щоб було зручно гуляти.

Нагадаємо, підприємець Олександр Стратійчук посіяв тюльпанове поле на Чернівеччині кілька років тому. Чоловік багато років був на заробітках у Голландії. Там доглядав за тюльпанами. Тепер свій досвід чоловік застосовує на українській землі.

Довідка

Святкові заходи на тюльпановій долині у "Буковинській Трої" проводитимуть щовихідних до 5 травня. Вхід на тюльпанове поле коштує 30 гривень для дорослих та 20 гривень для дітей. 20-30 гривень потрібні на оплату розваг – катання на квадроциклах, на конях, відвідування музеїв. Загалом поле працює щодня з 9.00 до 17.00.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Дружина загиблого Героя відкрила власну справу у Тернополі photo_camera 21:00 Сотні вірян взяли участь у Хресній дорозі в Бережанах photo_camera 20:00 Між приватними будинками на Бродівській хочуть звести дев’ятиповерхівку: мешканці обурені 19:00 Президент підписав закон, який гарантує відстрочку для військовослужбовців за «Контрактом 18–24» Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 18:05 Тернопільські плавці стали призерами Зимового чемпіонату України 17:30 Вакцинальний автобус приїде у громади Тернопільщини: який графік 17:02 Осиротіли пʼятеро маленьких дітей. Родичі обурені мінімальним покаранням для вбивці 16:47 У Тернополі відкрили виставку рідкісних діаспорних видань до 212-ї річниці Шевченка 16:15 Аварійний ямковий ремонт проведуть ще на десяти вулицях Тернополя 15:37 У Тернополі затримали підприємця під час отримання 17 000 доларів за вплив на рішення медиків 15:00 Відновлює роботу автобусний маршрут №32 до міського кладовища: розклад руху 14:30 Новий автобусний маршрут з'явився у Чортківській громаді 14:00 Впізнання за татуюванням: в Україні з'явився онлайн-сервіс для ідентифікації осіб, зниклих безвісти 13:30 Від вибуху знайденого в лісі боєприпасу загинув 33-річний чоловік з Чортківщини 13:10 Двоє людей загинули в аваріях на Тернопільщині 12:35 Які ціни на бензин на різних АЗС станом на 9 березня та чи може пальне бути по 100 гривень 12:05 Перекинуту автівку виявили на узбіччі об'їзної в Кременці 11:30 У Тернополі відзначили 212-ту річницю від Дня народження Шевченка photo_camera 10:50 22-річний водій на Кременеччині намагався відкупитися від поліції за 20 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up