У лебедів на Дністрі виявили курячий грип

У лебедів на Дністрі виявили курячий грип

Уже близько 30 лебедів на Дністрі у селі Вільховець Борщівського району загинуло від грипу. Виявили хворобу у птахів минулого тижня. 

Ще близько десяти днів тому жителі села просили про допомогу для лебедів, які замерзають на водоймі.  Тоді люди самотужки їх підгодовували, а хворих птахів забирали додому. Загалом на Дністрі "застрягло" близько 160 лебедів.

- Оселилися птахи тут більше трьох тижнів тому, - розповідають екологи Національного природного парку «Дністровський каньйон» - Таке явище трапилося на території парку вперше. Ще коли температура була плюсова, місцеві жителі почали підгодовувати птахів. Тоді цього не варто було робити. Адже птиця починає набирати вагу, їй важко відлітати.

Це – дика природа, і коли люди на втручається, це не завжди приносить бажаний результат, кажуть екологи. А коли температура знизилася, тоді підгодовувати птахів просто необхідно. 

Відео дня

 - Зараз ситуація не дуже добра. У лебедів минулого тижня виявили курячий грип, - повідомляють екологи. - До птахів допускають лише спеціалістів, мешканці села до них доступу не мають. Ми разом з ветеринарною службою спостерігаємо за ситуацією. Їжа для птахів є. Загалом протягом трьох тижнів загинуло близько 30-ти лебедів.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Piter Savka
    Може гусячий ???
  • Діонісій
    у всьому лебеді винні !  скоро їх постріляють і скажуть, що від курячого грипу здохли.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:00 Ексголові облради Михайлу Головку оголосили вирок: за незадеклароване майно заплатить 68 тисяч штрафу 12:55 Соціальний день у Парку ліхтарів у Тернополі: хто може прийти безкоштовно (соціальна реклама) 12:20 Чи причетні ОВА та інші структури до силової «мобілізації» на Тернопільщині — вивчатиме комісія 12:00 Відключення світла: 22 жовтня діятимуть обмеження потужності для промислових споживачів (ОНОВЛЕНО) Від читача 13:24 Офісу "Зроблено в Україні" у Тернополі - 1 рік! 11:26 Є поранені діти! У Харкові росіяни вдарили по дитячому садочку 10:52 Справа підпалу трьох автівок у Тернополі: бізнесмена-втікача затримали і судитимуть 10:37 Тіло чоловіка виявили на автомийці у Зборові 10:10 Для Захисників і Захисниць, які повністю або частково втратили зір запускають спеціальну програму 09:45 Тернопіль для ЗСУ: оголошено про закупівлю двох комплексів РЕБ та 50 FPV-дронів для військових (пресслужба Тернопільської міської ради) 09:22 Масована атака по Україні: загинули шестеро людей, з них двоє — діти. Запроваджують аварійні відключення 09:00 «На щиті» повертаються Герої з Тернопільщини Сергій Зиско та Роман Барановський 08:00 На Тернопільщині вперше іноземець скористався процедурою добровільного повернення 22:00 Малюків в Україні безкоштовно перевіряють на 21 рідкісну хворобу 21:00 Прокуратура судиться з Чортківською та Великоберезовицькою радами через пам'ятки архітектури 20:03 Василь Гнатюк, якого звинувачують у вбивстві випускниці із Вишнівця, голодує у СІЗО 19:01 «Мамо, я вже не існую як учитель»: педагога мобілізували без ВЛК і попри чинну відстрочку 18:00 Юні тернополяни вибороли перемоги на Всеукраїнському турніру з греко-римської боротьби 17:40 На Тернопільщину прибув евакуаційний потяг: приїхали літні люди з Донеччини photo_camera 17:05 Перекрили прохід та кладуть бруківку: який вигляд має вулиця Грушевського під час реконструкції photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up