У Малашівцях облаштують сучасний комплекс сортування сміття. Уже є інвестор

У Малашівцях облаштують сучасний комплекс сортування сміття. Уже є інвестор
  • Компанія-інвестор не лише відсортовуватиме тверді побутові відходи, а також відкачуватиме небезпечний та шкідливий газ-метан.
  • Після передачі в оренду ділянки, де розміщений Малашовецький полігон, із бюджету громади більше не витрачатимуть кошти на утримання полігону. Цим буде займатися інвестор. 

Рішення про надання земельної ділянки комунальної власності для будівництва сміттєпереробного об’єкту, впорядкування та утримання сміттєзвалища прийняли депутати на 36-ій сесії Тернопільської міської ради. Йдеться про земельні ділянки комунальної власності загальною площею 17,5157га в с. Малашівці Зборівського району, повідомляє прес-служба міської ради.

«Відтепер у нас з’явилася можливість раз і назавжди вирішити проблеми, пов’язані із твердими побутовими відходами та сміттєзвалищами у Тернополі, – зазначає міський голова Сергій Надал. - Минулого року Тернопільській міській раді нарешті вдалося оформити усю необхідну документацію та закріпити за собою земельну ділянку в с. Малашівці, де знаходиться сміттєвий полігон. Уже є розроблений відповідний паспорт  Малашовецького полігону, після чого ми оголосили конкурс на пошук інвестора для облаштування там сучасного сміттєсортувального комплексу».

Переможцем конкурсу стало ТОВ «ЕКО-ЛІДЕР Т», яке входить в групу компанії «Кліар Енерджі», що уже понад чотири роки займається утриманням сміттєзвалищ та має 14 біогазових установок на всій території України.

Читайте також "В тих селах є свої землі, хай до себе возять сміття": жителі Малашівців про сміттєзвалище

«Влаштування сміттєсортувальної установки на Малашовецькому полігоні дасть можливість зменшити об’єми сміття, адже компанія займатиметься не лише відсортовуванням твердих побутових відходів, а також відкачкою небезпечного та шкідливого газу- метану, - додає Сергій Надал. - А після впорядкування території, влаштування там необхідного обладнання, освітлення та огородження, Малашовецький полігон буде відповідати усім сучасним вимогам та стандартам».

Окрім того, після передачі в оренду земельної ділянки, де розміщений Малашовецький полігон,  з бюджету громади більше не витрачатимуться кошти на утримання полігону, адже тепер цим займатиметься компанія- інвестор. Натомість ті кошти будуть спрямовані на інші потреби міста.

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • marijka
    Хоч тепер, а то Надал і Свобода ще 8 років тому обіцяли, коли перший раз в міську раду обирались.
    Назарко reply marijka
    Після того як Малашівці зайшли в тернопільську ОТГ нарешті можна із Тернополя керувати їхньою землею;)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:00 Міни, граната і снаряди — у полях та на подвір'ї: на Тернопільщині виявили небезпечні знахідки photo_camera 15:02 Дочка каже, що мама померла після побиття. А що вирішив суд? 15:00 Стипендії виплачуватимуть по новому з 1 вересня: що треба знати студентам 14:00 У Великіх Гаяя сталася пожежа на пилорамі photo_camera Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 13:00 Більше 5,5 гектара за добу охопив вогонь на Тернопільщині: горіла суха трава, будинки і техніка photo_camera 12:00 Шукала роботу онлайн — втратила 40 тисяч: у Тернополі розслідують шахрайство 11:00 ​​​​​​​Земля, квартири і Статут громади: що планують розглянути на сесії міськради 10:00 Юна спортсменка з Тернополя стала призеркою всеукраїнського турніру з самбо photo_camera 09:00 На Харківщині загинув воїн з Козівської громади Герой Володимир Слома 07:21 Вночі ворог бив ракетами та дронами: під ударом — Київщина, є жертви 21:00 Кожен вузлик — молитва, стрічка — побажання повернутися живим: команда «Павучки» з Тернопільщини плете сітки для військових photo_camera 20:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 14 березня 20:00 Овочі подорожчали на 15,8% за місяць: як змінилися ціни на Тернопільщині 19:00 У Тернополі під час комендантської години у пасажира авто знайшли речовину, схожу на наркотичну 18:02 Суд підтвердив штраф понад 700 тис. грн за незаконну вирубку червоних дубів на Бережанщині 17:20 На базі якої із Чортківських шкіл можуть створити ліцей для учнів 10-12 класів: у громаді дискутують
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up