У Тернополі депутати перевіряють укриття в багатоповерхівках. Де вже побували

У Тернополі депутати перевіряють укриття в багатоповерхівках. Де вже побували

Уже проінспектовано десятки будинків у місті.

Міський голова Сергій Надал проводить щоденний огляд декількох сховищ. До перевірки стану готовності укриттів у житлових будинках Тернополя долучились й місцеві депутати, повідомили в Тернопільській міській раді

За якими адресами побували

Секретар Тернопільської міської ради Ігор Гірчак оглянув хід виконання робіт з облаштування укриттів у будинках за адресами: вул. Лесі Українки, 18, вул. Тараса Протасевича, 14, вул. Клима Савури, 7.

«Як показує досвід, у будинках, де створенні ОСББ, такі роботи тривають швидше, є більш активними самі мешканці будинку. Там, де багатоповерхівки перебувають на обслуговуванні управляючої компанії – ініціатива зі сторони мешканців значно менша, на жаль, - пояснив Ігор Гірчак. - Але й попри це, є активні тернополяни, котрі намагаються підвищити рівень безпеки для себе та своїх сусідів. Дякую усім, хто долучається до влаштування укриттів у будинках. Адже це, насамперед, ваша безпека та ваших близьких».

Обстежила житлові будинки на масиві «Східний» і депутатка Тернопільської міської ради Олеся Чванкіна.

«Практично у всіх будинках створено ОСББ або є люди, які відповідають за доступ до укриттів та їхнього облаштування, - розповідає Олеся Чванкіна. - Під час огляду проконсультувала усіх, що в укриттях повинні бути сидячі місця, запас питної води, медикаментів, інструментів на випадок завалу. Також вогнегасники, генератори та доступ до інтернету. Усі моменти враховані і виправлені».

Серед проінспектованих будинків - багатоповерхівки за адресами: вул. Олександра Довженка, 2-А, вул. Олександра Довженка, 4-А, вул. Олександра Довженка, 6-А, вул. Олександра Довженка 8-Б, вул. Олександра Довженка, 12, вул. Олександра Довженка, 14, вул. Олександра Довженка, 20, вул. Олександра Довженка, 22, вул. Омеляна Польового, 2-Б, вул. Омеляна Польового 4-Б, вул. Андрія Чайковського, 39, вул. Андрія Чайковського, 40 та вул. Євгена Конвоальця, 3.

Розпочали інспектування будинків в межах свого округу і депутати Андрій Грицишин та Мар’яна Головко.

Перевірка стану готовності укриттів у багатоквартирних житлових будинках нашого міста та громади тривають.

Нагадаємо, на інтерактивній карті розміщено чотири категорії укриттів, які ознаковано різними кольорами. Зокрема, позначено:

Синій – найпростіші захисні споруди житлового фонду міста, сховища та протирадіаційні укриття.
Жовтий – захисні споруди у закладах торгівлі та харчування. Приміщення можна використовувати як укриття під час повітряних тривог у робочі години – з 10.00 год по 22.00 год.
Зелений – найпростіші укриття у закладах дошкільної освіти. Такі сховища призначені виключно для персоналу та вихованців закладу дошкільної освіти.
Червоний – захисні споруди у лікувальних закладах міста. Призначені лише для медперсоналу і хворих, які перебувають у медичному закладі.

Читайте також: Чому закриті підвали і в які укриття безпечніше ховатися? Ми перевірили та запитали у експертів

Українські заклади освіти безоплатно отримають необхідну техніку для підключення Wi-Fi в укриттях

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (24)
 • Анатолий Тарасюк

  А це що входить в їхні обов'язки! Нехай кожен займається належною йому справою і досить вже того піару під час війни!
 • Сергій Волоцюга

  а товщину стель?
 • Галина Бровчук

  Вул.Живова( Торговиця), запрошуємо, не відмовляйте.
 • Надін Українка

  За чий кошт це все? в нас 7 окремих підвалів. Це в кожному треба інструмент, фонарик, і все інше. За які кошти?

keyboard_arrow_up