У Тернополі на базі школи №28 працює стаціонарний пункт обігріву «Тепле місто»

У Тернополі на базі школи №28 працює стаціонарний пункт обігріву «Тепле місто»

У Тернополі триває робота з розгортання нових пунктів обігріву, де тернополяни та гості нашого міста зможуть скористатись електроенергією, інтернетом та зігрітись.

Стаціонарний пункт незламності «Тепле місто» розгорнули днями на базі загальноосвітньої школи №28 (бульв. Дмитра Вишнівецького, 8). Пункт обігріву працює для мешканців з 08:00 по 20:00 год.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

«Продовжуємо облаштовувати нові пункти обігріву та пункти масового проживання мешканців під час критичної ситуації у випадку відсутності води, тепла та електроенергії. Раніше на бульв. Пантелеймона Куліша був мобільний пункт обігріву, однак його перенесли для потреб мешканців мікрорайону «Цукровий завод» на вул. Микулинецьку, – зазначає Сергій Надал. – Натомість новий пункт облаштували у школі №28. Тут є все необхідне для того, щоб люди мали можливість зігрітись, зарядити гаджети, випити чаю з печивом, є куточок для дітей, доступний санвузол, інтернет. Цей пункт також забезпечений термопокривалами, аптечками, спальними мішками. Влаштовано генератор, пічку-буржуйку і польову кухню».

Міський голова додає, подібних 12 великих пунктів обігріву масового проживання зараз облаштовується у різних мікрорайонах нашого міста на випадок блекауту.

З переліком доступних пунктів обігріву можна ознайомитись на інтерактивній карті, що у розділі «Е-сервіси», або у мобільному додатку «е-Тернопіль».

До слова, цими днями задля забезпечення належних умов закладам освіти Тернополя передано інвентар для облаштування пунктів проживання мешканців на випадок блекауту.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Тернополі працюють 18 пунктів обігріву.

Читайте також

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up